Büyük Birlik Partisi

GENEL BAŞKAN GÜNDEMİ

2018-02-24 18:16:41

MİTİNG GİBİ, "OCAK AÇILIŞI"

Genel Başkanımız Mustafa Destici, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Gölbaşı İlçe Teşkilatının yeni binasının açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin sınırları içinde ve dışında terörün tüm unsurlarına karşı ciddi ve kararlı bir mücadele verildiğini, parti olarak bu mücadeleyi sonuna kadar desteklediklerini söyledi.

Gölbaşı, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Gölbaşı İlçe Teşkilatının  yeni binasının açılışını gerçekleştirmek üzere ilçeye, parti Divan Heyeti ve MKYK üyeleri, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Murat Aslan'la birlikte gelen  Genel Başkanımız Mustafa Destici İlçe Kaymakamlık Binası önünde çok sayıda Alperenler tarafından "İşte Ordu İşte Komutan", "Mehmetçik Afrin'de", "Kanımız Aksada Zafer İslamın", "Gölbaşı Ovası Alperenler Yuvası" sloganları altında 1 kilometrelik yol yürüyerek halkı selamladı.
Ana Cadde üzerinde Esnafa da  ziyaret yapan Genel Başkanımız Mustafa Destici, Ocak Binası önünde kurulan kürsüden vatandaşlara hitap etti. Adeta miting havasına bürünen ilçe ocak binası açılışında konuşması, Alperenlerin  "Mehmetçik Afrin'de" ve "Şehitler ölmez vatan bölünmez"  sloganları ile kesilen Genel Başkanımız Mustafa Destici buradaki konuşmasında "  '(Çocuklara yönelik cinsel istismar) Bu alçaklığı, bu gaddarlığı, bu vahşeti yapan cani, tecavüzcü, cinsi sapık mutlaka ama mutlaka hukukun önüne çıkarılmalı ve idam cezasıyla cezalandırılmalıdır' '(Seçim ittifakı) Biz, milli ve yerli olanların bir araya gelmesinden büyük bir memnuniyet duyduk. Bunu destekliyoruz ve sonuna kadar da desteklemeye devam edeceğiz' dedi.
Hatay, Kırıkhan ve Hassa'ya yaptığı ziyaretleri anlatan Genel Başkanımız Mustafa Destici, burada Mehmetçik ile kucaklaştıklarını söyledi.
Mehmetçiğin PKK ve YPG'den temizlediği bölgelerde yaşayanlara kol kanat gerdiğini ifade eden Genel Başkanımız Destici, şöyle devam etti:
"Müthiş bir kucaklaşma var. Mehmetçik bu moralle bu güçle en kısa zamanda Afrin'i PKK/YPG'li teröristlerden temizleyecek ve daha sonra da doğuya doğru yönelip önce Münbiç daha sonra orada hangi bölgede PKK/YPG/IŞİD ne kadar terör örgütü varsa hepsinin hakkından gelecek. Kandil'i de yerle bir edecektir."

- "Sadece idari tedbirlerle bu iş çözülmez"

Genel Başkanımız Mustafa Destici, çocuk istismarı konusunun çözülene, sıfırlanana kadar Türkiye'nin gündeminden düşmemesi ve bu konuda ciddi, kalıcı, caydırıcı tedbirlerin alınması gerektiğini vurguladı.
Bu tedbirler arasında eğitimin de yer aldığına işaret eden Destici, şunları söyledi:
"Sadece idari tedbirlerle bu iş çözülmez. Hele batıcı tedbirlerle hiç çözülmez. Bu iş bizim kendi kültürümüze, örf ve adetimize göre çözülür. Bu alçaklığı, bu gaddarlığı, bu vahşeti yapan cani, tecavüzcü, cinsi sapık mutlaka ama mutlaka hukukun önüne çıkarılmalı ve idam cezasıyla cezalandırılmalıdır.
Özellikle iki kesim için idam cezasının getirilmesini hep savunduk. Bununla ilgili referandumlar yaptık, imza kampanyaları gerçekleştirdik. 'Küçük yaşta çocuklarımızı, genç kızlarımızı, kadınlarımızı kaçırıp tecavüz edip, öldüren sapıklar ve Mehmetçiğimize kurşun sıkıp, onu şehit eden teröristler için getirilsin' dedik.
"

- "Seçim ittifakı"
Genel Başkanımız Mustafa Destici, "seçim ittifakı" çalışmalarına değinerek, "AK Parti ve MHP arasında başlatılan bu seçim iş birliği ve ittifakının yanında olduğumuzu, desteklediğimizi ifade ettik. Biz, milli ve yerli olanların, milliyetçilerin ve maneviyatçıların bir araya gelmesinden büyük bir memnuniyet duyduk. Bunu destekliyoruz ve sonuna kadar da desteklemeye devam edeceğiz." diye konuştu.
Konuşmaların ardından Genel Başkanımız Mustafa Destici, Ocak Binası'nın kurdelesini kesti. Ocak'ta gençlerle sohbet etti.

1

GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ