Büyük Birlik Partisi

GENEL BAŞKAN GÜNDEMİ

2017-08-02 14:12:51

HALKLA SOHBET... VALİ,BELEDİYE BAŞKANI,KAYMAKAMLAR VE İLÇE  ZİYARETİ. 

ESKİŞEHİR'E GELEN GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, VALİ, BELEDİYE BAŞKANI VE GÜNYÜZÜ, SİVRİHİSAR KAYMAKAMI İLE GÖRÜŞTÜ POLATLI İLÇE BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ.

Bir dizi faaliyet ve temaslarda  bulunmak üzere Eskişehir’e gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, beraberindeki heyetle birlikte Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Çakacak, Genel Başkan Destici’yi Eskişehir’de ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Türkiye’nin daha güzel bir geleceğe ulaşması için herkesin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğine vurgu yapan Vali Çakacak, iyi niyet dileklerini ileten Genel Başkan Destici’ye ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
 Gösterdiği misafirperverlikten dolayı Vali Çakacak’a teşekkür eden Genel Başkan Destici de, Eskişehir’i Türkiye’nin önemli illerinden biri olarak nitelendirdi. Vali Çakacak’a yeni görevinde başarılar dileyen Genel Başkan Destici, günün anısına Valilik Şeref Defterini imzaladı.
Eskişehir Valisi ve Geçen Cumartesi kafe işletmecisi ve adamlarının saldırısına uğrayan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Destici daha sonra  Tepebaşı'nda temsilcilik binasının açılışına katıldı ve esnafı ziyaret ederek birlikte sohbet etti.


SİVRİHİSAR ZİYARETLERİ

Genel Başkanımız Mustafa Destici beraberinde bulunan heyetle Günyüzü ve Sivrihisar Kaymakamını ziyaret etti. Sivrihisar Kaymakam Erdinç Yılmaz ve Belediye Başkanı Hamit Yüzügüllüyü  makamında ziyaret eden Genel Başkanımız Günyüzü Kaymakamı Aydın Göçerİ de ziyaret etti.

Ankara'ya dönüşte partimizin Polatlı ilçe başkanlığın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

1

GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ