Büyük Birlik Partisi

GENEL BAŞKAN GÜNDEMİ

2017-08-26 17:23:38

"NE YAPARLARSA YAPSINLAR,BU MİLLET VATAN VE BAYRAK DÜŞMANLARINA KARŞI HEP DİK DURDU DURACAK"

Türklere Anadolu'nun kapılarını açan Malazgirt Meydan Muharebesi'nin 946'ncı yıl dönümü törenle kutlanıyor.

Türklere Anadolu'nun kapılarını açan Malazgirt Meydan Muharebesi'nin 946'ncı yıl dönümü törenle kutlanıyor.
Anıt Meydan'da düzenlenen kutlamalara katılan Büyük Birlik partimizin Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici, TRT'nin Canlı Yayın konuğu olarak günün önemine binaen değerlendirmelerde bulundu.
Destici;
"İnşallah Rabbim bir  ve beraber olarak bu topraklarda (ebediyete kadar) devletimizi baki kılsın. Ayyıldızlı bayrak altında, şerefle yaşamayı ve  minarelerimizden ezan sesini hep nasip eylesin. 
Müslüman Türk her zaman galip gelecektir. Her daim birliğimizi beraberliğimizi muhafaza edeceğiz.Ülkemizin varlığına milletimizin bütünlüğüne kast edenlere karşı mücadele edecek ve bu anadolu toprağımızı ilalebet koruyacağız inşallah.
Müslüman Türk'ü tarihinden kopartma gayreti yüzyıllardır devam ediyor. Malazgirt'in ve Anadolunun her tarafında tarihi eserlerimiz hatıralarımız var..ve zaferle sonuçlanmış kutlu  müjdelerimiz var.Ne yaparlarsa yapsınlar bu millet vatan düşmanlarına karşı, bayrak düşmanlarına karşı hep dik durdu duracak.
Bakınız; Emperyalist küresel güçler Irak topraklarında ne idüğü belirsiz bir devlet kurmaya çalışıyor. Bu millet buna da izin vermeyecektir inşallah."
diyerek, sözleri merhum Niyazi Yıldırım Gençosmanoğlu'na ait olan "MALAZGİRT" adlı şiirin dizeleri ile bitirdi.


"Önde yalın kılıç Türkmen Başbuğu

Ardında Oğuz'un ellibin tuğu
Andırır Altay'dan kopan bir çığı
Budur Peygamberin övdüğü Türkler
YaAllah Bismillah Allah-u Ekber"FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ