Büyük Birlik Partisi

GENEL BAŞKAN GÜNDEMİ

2017-08-29 16:20:19

“O GÜN KÜRESEL GÜÇLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPAN KALLEŞLER BUGÜN YİNE DEVREDE”

Genel Başkanımız Mustafa Destici, o gün küresel güçlerle iş birliği yapanların bugün yine devrede olduğunu söyledi.

30 Ağustos Zafer Bayramının 95. Yıl dönümü ile ilgili açıklama yapan Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Tarihimiz pek çok zaferlerle doludur. Özellikle Ağustos ayı Türk tarihi açısından zaferlerle sonuçlanan önemli bir aydır. Anadolu’nun işgal edilme projesini sonlandıran Sakarya Meydan Muharebesi bu ayda gerçekleşmiştir. Gazi Sultan Alparslan’ın kendisinden 4 kat daha fazla olan Bizans ordusunu mağlup ettiği Malazgirt Zaferi yine bu aydadır. Malazgirt Zaferi aynı zaman da Anadolu’nun Türkleşmesinin ve İslamlaşmasının önünü açmıştır. Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti varsa bunun temelleri 946 yıl önce Malazgirt’te atılmıştır.” dedi.
Anadolu topraklarının işgalden kurtarılarak bağımsız bir Türkiye Cumhuriyeti haline dönüşmesinin yine bu ayda sonuçlandığını ifade eden Genel Başkanımız Mustafa Destici, “26 Ağustos da büyük taarruzla başlayıp 30 Ağustos tarihinde kahraman ordumuzun zaferi ile sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi yine bu ay içerisinde olmuştur. 
Bugün 30 Ağustos zafer bayramının 95. Yıl dönümünü kutluyoruz. Öncelikle bu zaferi Büyük Türk Milletine yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına bir kez daha şükranlarımı sunuyor rahmetle anıyorum
.” diye konuştu.
Genel Başkanımız Mustafa Destici, “O gün Türkiye’yi işgal etme planını devreye sokan Emperyalist Küresel Güçler bugünde aynı kalleş emellerine devam ettirmektedirler. O gün Küresel Emperyalist Küresel Güçlerle işbirliği yapan mandacı zihniyetin bugünde sahnede olduğunu görüyoruz. Milletimizi ayrıştırarak, çeşitli terör örgütlerini devreye sokarak devletin bekasına, varlığına, ülkenin ve vatanın bütünlüğüne birliğine, milletimizin birliğine ve dirliğine göz diken hainler ve kahpe iş birlikçiler dün nasıl emellerini ulaşamadılarsa Allah’ın izniyle de bugünde, yarın da ulaşamayacaklardır. Kürdü, Türkmeni, Laz’ı, Çerkez’i, Boşnağı Arnavut'u, Alevi’si Sünnisi, Doğulusu Batılısı, başı açığı kapalısı biz hep birlikte Büyük Türk Milleti olarak devletimize ve ülkemize sahip çıkacağız. İçerideki problemlerimizi dışarıya şikâyet etmeden Emperyalist Küresel güçlerden medet ummadan çözmenin milli bir duruş olduğunu asla unutmayacağız. Hep birlikte bu mili duruşu gösterdiğimiz anda ne 15 Temmuz hain ve kahpe girişiminin mimarı Fetö, ne ABD’nin kucağındaki katil PKK, YPG, PYD, ne de Siyonist işbirlikçisi Barzani emellerine ulaşamayacaktır.” 
Genel Başkanımız Mustafa Destici mesajını şöyle tamamladı: “Vatanımızın esas sınırlarının Misak-ı Milli olduğunu asla unutmayacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sınırları Misak-ı Milli sınırı olarak çizilene kadar mücadeleye devam edeceğiz. Şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kere daha rahmetle anıyor, Büyük Türk Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ