Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-12-18 18:42:35

SELAHATTİN ŞENLİLER 'ÇEKEREK İLÇESİ' KONGRESİNE KATILDI

Büyük Birlik Partisi Yozgat Çekerek ilçesi kongresi yapıldı.

Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Şenliler'in de katıldığı kongrede İlçe başkanımız Tahsin Ünsal  güven tazeledi. 

Toplantıda, Divan Başkanı olarak bir konuşma yapan Selahattin ŞENLİLER, gelişen iç ve dış olaylar hakkında BBP'nin görüşlerini dile getirdi. 

İslamın ilk kıblesi olan Kudüs’te yapılmak istenen oyunlara dikkat çeken ŞENLİLER, batının ve özellikle ABD’nin soğuk savaş sonrasında, sovyet blokunun yıkılması ile gerçek yüzlerini ortaya çıkarttığını ve suni bir islamofobi anlayışı yaratarak, batı’da islam düşmanlığını körükleyen bir anlayış ve propogandayı hayata geçirdiklerini ifade etti. 

Alperen gençlerin bu ülkenin geleceği olduğunu ve ülkenin teminatı olduğunu söyleyen Şenliler, "8 yıldır Rahmetli Muhsin başkan’ın kanı yerde kaldı.Devletin namusu demek olan Adalet’in Kahramanmaraş’ın KEŞ DAĞLARINDA  hala karlar altında" dedi.
"Bu mesele çözülmeden bizler de ona layık yol Arkadaşları olamadığımızı itiraf etmek zorundayız."şeklinde konuşan Şenliler;  BBP ve ALPEREN OCAKLARI’nın Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti olduğunu bu emanetin de ülkenin teminatı olduğunu belirtti.
Şenliler;"Şehadet sürecinin bir  kaza mı yoksa bir suikast mı olduğunun açığa çıkartılması her türlü siyasi tartışmanın üstündedir. " dedi.  Siyasi işbirlik arayışlarının partinin temel değerlerinden, partinin temel siyasi felsefesinden taviz vermeye asla fırsat vermemeli  diyen ŞENLİLER,"Biz Ülkücü doğduk, Alperen olarak Türk-İslâm Ülküsü'nü yaşayarak bu günlere geldik. Amacımız fikrimizi iktidara taşımaktır.  Bin yıllık Anadolu coğrafyasında bu milletin çaldığı maya tutmuştur. Düşmanların gayreti bizi asla bölemez" diyekonuştu.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ