Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-12-28 17:08:51

YANAR,ÜRGÜP VE SAYAN SUŞEHRİ'NE ÇIKARMA YAPTILAR..

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ YANAR,ÜRGÜP VE SAYAN'IN KATILDIĞI SUŞEHRİ İLÇE KONGRESİNDE 'BAŞKAN TOKGÖZ GÜVEN TAZELEDİ'

Büyük Birlik Partisi (BBP) Suşehri İlçe Başkanlığı 11. Olağan Kongresi, Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda yapıldı.
Divan başkanlığını yürüten Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar kongrenin açılışında yaptığı konuşmada, Partimizin Kurucusu Şehit Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve onunla birlikte şehadet şerbeti içen yol arkadaşlarını rahmetle andığını söyledi.
Ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Haşim Yanar'dan sonra konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Doğan Ürgüp de; Büyük Birlik Hareketinin ve  BBP'nin 25 yıldır şahsi menfaat uğruna değil, memleket menfaati uğruna yolla devam ettiğini kaydetti.

Sivas il başkanımız Uğur Bulut'un da yaptığı konuşmalardan sonra Kongreye geçildi.
Kongrede tek listeyle yapılan oylama sonucunda Tokgöz, yeniden başkanlığa seçildi.
Tokgöz, yaptığı konuşmada, Muhsin Yazıcıoğlu'nun kendilerine bıraktığı emaneti sonuna kadar yaşatacaklarını dile getirerek, şunları kaydetti:
"Bizler davamızdan asla ve asla ayrılmayacağız. BBP bizler için sadece siyasi parti değil, Merhum Genel Başkanımız Yazıcıoğlu’nun emanetidir. Bu sebeple bizler birlik olacağız, ayrıştırıcı değil, beraber olacağız. Türk İslam coğrafyası üzerinde oynanan oyunlara asla izin vermeyeceğiz. Allah'a şükürler olsun ki bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kıyamete kadar, ezanımız susmayacak, bayrağımız inmeyecek çünkü bu millet asil bir millettir. Bizler bir olduğumuz müddetçe, kimseler bizi yıkamayacaktır."

GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ