Güncel Duyurular
GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU

Bağlantılar
Avrupa Türk Birliği
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “AKPM’DE TÜRKİYE ALEYHİNE OY KULLANAN MİLLETVEKİLLERİ VATAN HAİNİDİR”
Genel Başkanımız Mustafa Destici, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinde Türkiye aleyhine oy veren milletvekillerinin vatan haini olduğunu söyledi.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “ANAMUHALEFET PARTİSİNE ÇAĞRIM. MAHKEME KAPILARINDA MİLLETİN KARARINA DİRENMEKTEN VAZGEÇİN”
Genel Başkanımız Mustafa Destici CHP Genel Başkanı ve yöneticilerine seslenerek, “Mahkeme kapılarında milletin verdiği kararına direnmekten vazgeçin” dedi.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ VE ÜST DÜZEY YETKİLİLERİMİZ 'ŞEHİT CENAZESİNDE'...
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve partimizin üst düzey yetkilileri, Tunceli'de helikopterin düşmesi sonucu şehit olan polis memuru Sadettin Demir'in Kırşehir Kaman'da ki cenaze nam
GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA DESTİCİ'DEN 'KUTLU DOĞUM HAFTASI' MESAJI
Genel Başkanımız sayın Mustafa Destici, “İnsanların ve Müslümanların yaşadığı sıkıntı ve ayrılık azabının nedeni, Peygamber Efendimizin güzel ahlakından uzaklaşmasından kaynaklanıyor” dedi.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “EVET, ZAFERİNE KİMSE GÖLGE DÜŞÜRMEMELİDİR”
Genel Başkanımız Mustafa Destici, ‘Evet’ zaferine kimsenin gölge düşürmemesi gerektiğini söyledi.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “ACIMIZ BÜYÜK”
Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Acımız Büyüktür” dedi.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “DEVLETİN BEKASI’NI, VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ, MİLLETİN BİRLİĞİNİ, İSTİKLALİNİ VE İSTİKBALİNİ ÖNCELEYEREK EVET DİYEN BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Genel Başkanımız Mustafa Destici, Devletin bekasını, vatanın bütünlüğünü, milletin birliğini, istiklalini ve istikbalini önceleyerek ‘Evet’ diyen Büyük Türk Milletine teşekkür ettiğini söyledi.


Mustafa DESTİCİ http://www.bbp.org.tr/genelbaskan