GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE KAHRAMANMARAŞ 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI REMZİ ÇAYIR KÖY VE BELDELER SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş 1. sıra Milletvekili Adayı Remzi Çayır, köy ve beldeleri ziyareti etti.

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş 1. sıra milletvekili adayı Remzi Çayır Siyaset hizmet yolu olmalıdır. Fazilet yolu olmalı, yani millete hizmet ve onu şerefli kılmak yolu olmalıdır dedi.

 

“HALKIN İRADESİNE KİMSE ENGEL OLAMAZ”

Siyaset hizmet yolu olmalıdır. Fazilet yolu olmalı, yani millete hizmet ve onu şerefli kılmak yolu olmalıdır dedi.

 

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş 1. sıra Milletvekili Adayı Remzi Çayır, köy ve beldeleri ziyareti etti.

 

Çayır, beraberinde İl başkanı Bekir kılıç, İlçe Başkanı Hayrettin Arslanhan ile; dereköy, yusufhacılı, peynirdere, bulanık, kazanpınar, küçük nacar, beşenli, oruçpınarı, soğukpınar ve kale kasabası sakinleri ile bir araya geldi. Burada vatandaşlar ile sohbet eden Çayır, “halkın iradesine kimse en gel olamaz” dedi.

 

Çayır, daha sonra konuşmasında; “Seçim çalışmaları doğrultusunda partiler seçim paralarını aldı ve kirli su ile kirli çamaşır yıkamaya çalıştılar. Düğmeyi yanlış iliklersen bunun doğrusu olmaz. AK Parti 220 trilyon, CHP 120 Trilyon, MHP ise 90 trilyon aldı. Bu aldıkları seçim paraları ile arabalarını süslüyorlar, mola verdikleri yerde yemek yiyorlar, arabalarının mazotu bitiriyor ve mazot alıyorlar, bu harcadıkları paralar sizce nerden geliyor. Tabiî ki siz halkın cebinden çıkıyor. Artık İslam coğrafyasında kan barut ve gözyaşı bitmelidir. Biz geldiğimizde ise bunu kaldıracağız ve askere giden gençlere 570 TL maaş bağlayacağız. Sen ağzını aç inan coğrafyası ile ağzına geleni söyle, sende boğazına kadar batağa saplan ve sonrasını düşünme. Bizim amacımız kimseyi doğru yoldan saptırmadan hareket ettirmektir. Ayrıca Müslümanların artık ortak dili kalmamış İngilizce ile anlaşmaktayız. Biz iktidara gelirsek bunların hepsini kaldıracağız. Hepsi birbirine laf atıp duruyor o diyor senin dibin kara o diyor senin dibin kara, yeter arkadaşlara artık bu tür atışmalara son verilmesi lazım. Siyaset bu şekilde giderse olmaz. Adam yağmur nereye yağarsa tarlayı oraya götürüyor. Bir insan her dönem bakan olur mu, parti değişiyor bakan değişmiyor, kendini sabitlemiş oraya kalkmak bilmiyor. Bizde tertemiz Pınar akıyor bu pınardan hepimizi nasiplenmeliyiz, temiz siyaset lazım. Kendini düşünen  değil siz halkı düşünen siyaset lazım. Bizim siyasetimiz boş siyaset değil dolu siyasettir. İnşallah sizlerin desteği ile meclise girerek tertemiz bir siyaset yapacağız” dedi.

 

Biz devletten herhangi bir yardım alamıyoruz

 

BBP Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş milletvekili adayı Remzi çayır İl Başkanı Bekir Kılıç, İlçe Başkanı Hayrettin Arslanhan, 2.sıra milletvekili adayı Av. Nedat Türk ve 3.sıra milletvekili adayı Elife Özgül katıldı. Milletvekili adayları Pazar günü ise kılılı, Beyoğlu, şekeroba beldelerinde esnaf ziyaret yaptı, daha sonra ise esnaflar ile sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Burada da konuşma yapan Çayır, “Biz devletten herhangi bir yardım alamıyoruz. Çocuğumuzun çocuğumuzun rızkını harcıyoruz. BBP olarak yapılan anketlerde %8 in üzerine çıkmış bulunuyoruz. Biraz daha destek verirseniz bu sınırı aşacağız” dedi.

 

Daha sonra ise Çobantepe köyündeki vatandaşlar ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Çobantepe den ise Evri kasabasına giden Çayır, burada da Evri halkı ile sohbet etti. Hiçbir yerden yardım almadan ve Amerika’ya dayanmadan, kimsenin kulu kölesi olmadan dimdik yürüdüğünü ve iki günlük dünya içinse fırıldak olmadan yürüdüğünü ifade etti.

 

Çayır konuşmasının devamında ise; “siyaset ne yazık ki bu ülkede birilerini zengin etme aracı oldu. Demirel ölmeden önce anıt mezar yaptırdı ve gidip bi bakalım dediler ve gittik. Girdik baktık otoban gibi bir yol var. Baktım bir fabrikadan duman yükseliyor kim olduğunu sorduk Şevket Demirel’in dediler diğer fabrikayı sordum oda şevket Demirel’in Biliyorsunuz Yüce Allah diyor ki sen halini değiştirmediğin sürece ben seni değiştiremem diyor. Eski den doğuda ağalar vardı şimdi ağalar kim siyasetçiler. Bizi güçlendirir bize destek verirseniz her yere sandık kuracağız ve soracağız halka ‘siz vekâletiniz kime vereceksiniz’ diye ve o sandıkları kuracağız o sandıklardan sen kimi,  istiyorsan çarpı koyacaksın böyle olursa seçilen adam sana mahkûm olur ve halk seni seçiyor hizmet edeceksen halka hizmet edeceksin ben lidere yaranmak zorunda değilim halka yaranmak zorundayım. Ben 13 yılımı cezaevinde geçirdim, neden! Siyaset dinsizleşmesin diye... Şimdi kim yapar bunu ve davasını kim takip eder. Size vebal bırakıyorum ve şunu sorun gelen vekillere ; ‘Efendi, BBP adayı dedi ki, bu üç parti TV  de kavga eder ama kavgaya aldanmayın, işlerine geldiği zaman menfaat olur. Bunu size vebal bırakıyorum gelen parti adaylarına sorun…’ dedi.

 

Bizim hiç kimse ile bir alıp veremediğimiz yok, bizim sadece rahmetli Yazıcıoğlu’nun davasını takip etmek düşüyor diyen BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili adayı Remzi Çayır, Elmalı köyündeki konuşmasında; “Bizim sizlerden sadece tek isteğimiz her evden bir oydur. Eğer diğer partilere oy veriyor iseniz bile sadece evinizden bize bir oy atmanız yeterli, bizim davamıza gönül veren arkadaşları bu safın içinde tutmuyorum, onların oylarının hepsini istiyorum, onlar zaten bizim davamıza gönül veren dava arkadaşlarımızdır” dedi.

 

Çayır, daha sonra ise kartal köyü sakinleri ile sohbet etme imkânı bularak sıkıntılarını dinledi.

 


 

DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
YELİS, 'UYUM YASALARI 6 AY İÇERİSİNDE ÇIKARILMAK ZORUNDADIR'
GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
‘YENİ SİSTEMDE YETKİ MİLLETE GEÇECEK'
YANAR, 'BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İKBAL HESABI YAPMADI'
TEŞKİLATLANMADAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YANAR SİVAS'TA, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ REFERANDUM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ IRAK TÜRKMEN DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KANAL 7 TV 'BAŞKENT KULİSİ' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HABER TÜRK TV 'TÜRKİYE'NİN NABZI' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ CNN TV TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA KATILDI.
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.