KURBANLARIMIZ ALPEREN OCAKLARINA    -     ANKARA ALPEREN KIZ EVLERİ AÇILDI    -     BBP'NİN YENİ ANAYASA HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
 
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
E-BBP SİSTEMİNE GİRİŞ YAP
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
SİİRT OLAĞANÜSTÜ KONGRESİNİ YAPTI
Büyük Birlik Partisi Siirt Olağanüstü Kongresi, yoklama, divan teşekkülü, faaliyet ve hesap raporlarının okunması ile devam etti. Divan Kuruluna Mudi Ekim, Metin Barborosoğlu , Doğan Güneş seçildiği kongreye tek listeyle gidildi. Çok sayıda partili katıldı.

Büyük Birlik Partisi Siirt  Olağanüstü Kongresi, yoklama, divan teşekkülü, faaliyet ve hesap raporlarının okunması ile devam etti. Divan Kuruluna Mudi Ekim, Metin Barborosoğlu , Doğan Güneş seçildiği kongreye tek listeyle gidildi. Çok sayıda partili katıldı.

Büyük Birlik Partisi Siirt İl Başkanı Murat Çakmakçı  kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi: Değerli dava arkadaşlarım saygıdeğer misafirler ve basın mensupları malumunuz olduğu üzere mevcut delege sayısının oya göre yükselmesi, olağanüstü il kongremizi yapmaya ve bizi bir araya getirmeye vesile olmuştur.


Çakmakçı, Malumunuz ülkemiz iç ve dış mihraklı sıkıntılar yaşamaktadır. Meclis içi ve dışındaki muhalefet partilerin çoğu bazen de iktidar partisi dahil olmak üzere hakaret,nefret ve insanlığa yakışmayacak davranışlar sergilemektedirler. Büyük Birlik Partisi olarak kuruluşundan bu yana kadar yapıcı yol gösterici  muhalefet sergilemiştir.


Muhalefet hakaretle iftirayla olmaz hükümet dahi bunu yapamaz. Büyük Birlik Partisi  olarak bizler her partiye, iktidardan muhalefetine doğrularda destek verip yanlışlarında en ağır ama seviyeli, eleştirip, hesap sorup gerektiğinde sorun için çözüm sunarak muhalefetimizi başımız dik alnımız ak MUHSİNCE duruşumuzla yapmışızdır yapacağız da, eli kanlı terörist devlet İsrail mavi Marmara gemisine yaptığı korsanca katliamda 9 Türk şehit olmuştur.Bunlardan biride şehit Ali Bilgendir İsrail'i kınamak için oluşturduğumuz imza stadında hükümeti o anki tavrı için gereken yapılmışsa da!!!BBP olarak biz yaptırımları doğru ama eksik gördüğümüzden İsrail Büyükelçisi Gabi Lobiyi istenmeyen kişi ilan ettik, derhal sınır dışı edilmesini istedik. İkinci eksiklikte İsrail gecikmiş dahi olsa Nota'nın verilmesi gerekli dedik.

 

Siirt'ten yaptığımız 10 ay önceki katliamla ilgili tavrımızı içeren teklif bugün kabul görüldü. İktidar bu konuda dik duruşu geçte olsa sergileyebildi. TÜRKİYE; terörist devlet israille ters düştüğünden beri bölücü terör örgütü PKK'nın ülke sathında ve özellikle bölgemizde adi ve şerefsizce yaptıkları eylemlerde gün yok ki şehit haberi almayalım.


Her gün karakollarımız,güvenlik güçlerimiz haince pusuya düşürülmektedir bu olayların artmasından anladığımız şudur ki bölücü PKK İsrail'in ve Ermenilerin eli kanlı kiralık uşaklarıdır.

İktidara Siirt'ten BBP olarak sorunun çözümü adına sesleniyorum.İDAM geri gelmeli BBP olarak ülke sathındaki bütün teşkilatlarımız; idam geri gelsin imza stantlarıyla topladığı 2 milyonu aşkın TOPLADIKLARI imzaları meclise sundu. Hükümet kaldırılmış bu yasayı getiremiyorsa, buna gücü yetmiyorsa, referandumla dahi olsa bunu TÜRK milletine sormalı biz BBP olarak bu Milletin mihenk taşıyız.mutlu yarınlara yurdunu milleti için;bölücü terör ,ahlaki terör,ekonomik terörün bitmesi için yeni anayasayı oluşturmak üzere seçilmiş olan bu iktidar ya bu yasayı yeni anayasada kanunlaştıracak yada iktarda muktedir olamadıgını kabullenerek derhal istifa etmelidirler.mutlu yarınlar yurdumun milletimin olsun.Müslüman Türk milleti bu huzura layıktır.
DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
Serhat Duyar, Avusturya Alperen Ocaklarında
NEVİN ZEYTİNELİ : 'ATAMALARDA ADALET YOK'
BAĞCILAR İLÇE BAŞKANLIĞI; 'PROTESTO' ETTİ
MKYK ÜYEMİZ ARAL'DAN, AKİT GAZETESİNE SERT AÇIKLAMA
HATAY İL BAŞKANI, 'FELAKET GELİYORUM DİYOR'
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ SAMANYOLU HABER TV'YE KONUK OLDU (18 EYLÜL 2014)
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, ÜLKE GÜNDEMİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.
ERTUĞRUL GAZİ'Yİ DUALARLA ANDIK
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ'NİN 12 EYLÜL AÇIKLAMASI
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ'DEN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ (9 Eylül 2014)
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.