GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
SİİRT OLAĞANÜSTÜ KONGRESİNİ YAPTI
Büyük Birlik Partisi Siirt Olağanüstü Kongresi, yoklama, divan teşekkülü, faaliyet ve hesap raporlarının okunması ile devam etti. Divan Kuruluna Mudi Ekim, Metin Barborosoğlu , Doğan Güneş seçildiği kongreye tek listeyle gidildi. Çok sayıda partili katıldı.

Büyük Birlik Partisi Siirt  Olağanüstü Kongresi, yoklama, divan teşekkülü, faaliyet ve hesap raporlarının okunması ile devam etti. Divan Kuruluna Mudi Ekim, Metin Barborosoğlu , Doğan Güneş seçildiği kongreye tek listeyle gidildi. Çok sayıda partili katıldı.

Büyük Birlik Partisi Siirt İl Başkanı Murat Çakmakçı  kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi: Değerli dava arkadaşlarım saygıdeğer misafirler ve basın mensupları malumunuz olduğu üzere mevcut delege sayısının oya göre yükselmesi, olağanüstü il kongremizi yapmaya ve bizi bir araya getirmeye vesile olmuştur.


Çakmakçı, Malumunuz ülkemiz iç ve dış mihraklı sıkıntılar yaşamaktadır. Meclis içi ve dışındaki muhalefet partilerin çoğu bazen de iktidar partisi dahil olmak üzere hakaret,nefret ve insanlığa yakışmayacak davranışlar sergilemektedirler. Büyük Birlik Partisi olarak kuruluşundan bu yana kadar yapıcı yol gösterici  muhalefet sergilemiştir.


Muhalefet hakaretle iftirayla olmaz hükümet dahi bunu yapamaz. Büyük Birlik Partisi  olarak bizler her partiye, iktidardan muhalefetine doğrularda destek verip yanlışlarında en ağır ama seviyeli, eleştirip, hesap sorup gerektiğinde sorun için çözüm sunarak muhalefetimizi başımız dik alnımız ak MUHSİNCE duruşumuzla yapmışızdır yapacağız da, eli kanlı terörist devlet İsrail mavi Marmara gemisine yaptığı korsanca katliamda 9 Türk şehit olmuştur.Bunlardan biride şehit Ali Bilgendir İsrail'i kınamak için oluşturduğumuz imza stadında hükümeti o anki tavrı için gereken yapılmışsa da!!!BBP olarak biz yaptırımları doğru ama eksik gördüğümüzden İsrail Büyükelçisi Gabi Lobiyi istenmeyen kişi ilan ettik, derhal sınır dışı edilmesini istedik. İkinci eksiklikte İsrail gecikmiş dahi olsa Nota'nın verilmesi gerekli dedik.

 

Siirt'ten yaptığımız 10 ay önceki katliamla ilgili tavrımızı içeren teklif bugün kabul görüldü. İktidar bu konuda dik duruşu geçte olsa sergileyebildi. TÜRKİYE; terörist devlet israille ters düştüğünden beri bölücü terör örgütü PKK'nın ülke sathında ve özellikle bölgemizde adi ve şerefsizce yaptıkları eylemlerde gün yok ki şehit haberi almayalım.


Her gün karakollarımız,güvenlik güçlerimiz haince pusuya düşürülmektedir bu olayların artmasından anladığımız şudur ki bölücü PKK İsrail'in ve Ermenilerin eli kanlı kiralık uşaklarıdır.

İktidara Siirt'ten BBP olarak sorunun çözümü adına sesleniyorum.İDAM geri gelmeli BBP olarak ülke sathındaki bütün teşkilatlarımız; idam geri gelsin imza stantlarıyla topladığı 2 milyonu aşkın TOPLADIKLARI imzaları meclise sundu. Hükümet kaldırılmış bu yasayı getiremiyorsa, buna gücü yetmiyorsa, referandumla dahi olsa bunu TÜRK milletine sormalı biz BBP olarak bu Milletin mihenk taşıyız.mutlu yarınlara yurdunu milleti için;bölücü terör ,ahlaki terör,ekonomik terörün bitmesi için yeni anayasayı oluşturmak üzere seçilmiş olan bu iktidar ya bu yasayı yeni anayasada kanunlaştıracak yada iktarda muktedir olamadıgını kabullenerek derhal istifa etmelidirler.mutlu yarınlar yurdumun milletimin olsun.Müslüman Türk milleti bu huzura layıktır.
DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
ANTALYA İL BAŞKANIMIZ DOĞAN, 'ANTALYA RANTSAL DEĞİL YAŞAMSAL BİR KENT OLMALI'
ESENLER BBP'DEN 'MUHSİN BAŞKANA MEKTUP' ÖDÜLLÜ KOMPOZİSYON YARIŞMASI
BBP VE ALPEREN OCAKLARI DAZKIRI TEŞKİLATLARI AÇILDI.
ERZURUM NARMAN İLÇE KONGRESİNDE BAŞKAN HANİFİ GÖRAL OLDU
BEYKOZ İLÇE BAŞKANLIĞIMIZDAN ANLAMLI 'BULUŞMA'
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ REFERANDUM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ IRAK TÜRKMEN DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KANAL 7 TV 'BAŞKENT KULİSİ' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HABER TÜRK TV 'TÜRKİYE'NİN NABZI' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ CNN TV TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA KATILDI.
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.