GENEL BAŞKANIMIZ DESTİCİ CUMA GECESİ SAAT:21.00'DE HABERTÜRK'TE    -     ACİL KAN İHTİYACI..    -     VEFAT VE TAZİYE    -     YİK BAŞKANI ÖZNUR 'ÇAĞIMIZIN ŞAHİDİ VE ŞEHİDİ' MUHSİN YAZICIOĞLU KONFERANSINA KATILACAK    -     MİLLETVEKİLLİĞİ BAŞVURULARI İÇİN    -     GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ'NİN 'SEÇİM BARAJININ KALDIRILMASI' KONUSUNDA ANAYASA MAHKEMESİNE YAPMIŞ OLDUĞU BİREYSEL BAŞVURU METNİ    -     “SEÇİM BARAJI” KONUSUNDA ADALET BAKANLIĞI GÖRÜŞLERİNE KARŞI SUNDUĞUMUZ BEYANLAR     -     PARTİLERE 'HAZİNE YARDIMI' YAPILMASI KONUSUNDA ANAYASA MAHKEMESİNE YAPILAN BAŞVURUMUZ    -     BBP'NİN YENİ ANAYASA HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
 
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞA COŞKUN YAŞAR ŞAHİN SEÇİLDİ
Daha önce Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından yetki belgesi ile göreve getirilen Coşkun Yaşar Şahin, yapılan kongrede BBP Pendik İlçe Başkanlığına seçildi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan'ın katılımıyla gerçekleşen Pendik İlçe Kongresinde tüm delegelerin oyunu alan Coşkun Yaşar Şahin Pendik İlçe Başkanı seçildi. Yoğun ilginin olduğu kongreye İstanbul İl Başkanı Ekrem Dörtbudak’ta katıldı.

BBP Pendik 9. Olağan Kongresine saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Gündemin okunmasının ardından divan üyelerinin seçimi ile devam edildi. Divan başkanlığına eski Pendik ilçe Başkanı, Pendik Belediye Başkan adaylığı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı da olan Cemal Can seçildi.

Pendik’e maddi ve manevi olarak desteklerini her zaman gösteren Duduzar Turistik Tesisleri sahibi Hüsamettin Elçi’ye, teşkilatın her kademesinde görev alarak desteklerini gösteren Cemal Can ve Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşı Mevlüt Çelik’e Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan tarafından plaketleri verildi.

GÜRHAN: “POZİTİF MUHALEFET, İLKELİ SİYASET YAPIYORUZ”

Kongrede konuşan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan konuşmasına ilçe başkanı seçilen Coşkun Yaşar Şahin’i tebrik ederek başladı.Gürhan konuşmasında Büyü Birlik Partisi’nin siyaset çizgisinden ve siyaset etme anlayışından bahsetti. Gürhan şöyle konuştu: “Tam 19 yıldır dik durup, doğru söyleyip, düz yürüyoruz. Olsak da milletle olacağız, olmasak da milletle olmayacağız diyoruz. Bizim için siyaset şahsi ikbal aracı değildir. Bizim için siyaset millete hizmet ve bu yolla Allah rızasını kazanma vasıtasıdır. Bizim siyasette kırmızı çizgilerimiz vardır. Bizim ilkelerimiz vardır. Büyük Birlik Partisi’nin yaptığı Pozitif Muhalefet, İlkeli Siyasettir.” Gürhan, Türkiye’de Alevi’si, Sünni’si, Kürt’ü, Türkmen’i, Arap’ı, Arnavut’u, Boşnak’ı, Çerkez’iyle bir ve beraber Ay Yıldızlı bayrağın altında yaşayanın büyük Türk milleti olduğunu dile getirdi.

DÖRTBUDAK: “ARKAMIZDA HİÇ BİR GÜÇ OLMADAN İLERLEYECEĞİZ”

İstanbul İl Başkanı Ekrem Dörtbudak yaptığı kısa konuşmasında şöyle dedi: “Zor ve sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz. Bizlerin, bu kutlu yolda, hiç bir zaman, arkasında, medya patronları olmadı, büyük sermayeler olmadı olmayacakta. Çünkü bu uzun yolculukta dik durabilmek ve doğruyu söyleyebilmek ancak sözünden ve düşüncelerinden hiç ödün vermemekle mümkündür. Bu topraklarda, yaşamanın bedelinin ağır olduğunu bilerek ve bu bedeli ödemeyi göze alarak çıktığımız İlahi Kelimetullah için nizamı âlem yolunda sağımıza ve solumuza bakmadan aynı kararlılıkla ‘ben varım’ diyip dik yürüyeceğiz” dedi.

ŞAHİN: “AHLAKLI BİREYLERE İHTİYACIMIZ VAR”

Pendik İlçe Başkanlığına seçilen Coşkun Yaşar Şahin ise konuşmasında amaçlarının politika yapmak olmadığını söyledi. Yola çıkarken ahlaklı, yeniliklere açık ve adil biriylere ihtiyaç olduğunu dile getiren Şahin şöyle konuştu: “Burada gördüğüm dava arkadaşlarıma dönüp baktığımda, bu ışığı gözlerinde görebiliyorum. O ışık hepinizde en güçlü şekli ile var ve biliyorum ki o ışığın yol boyunca hiç sönmeyeceğine adım gibi eminim. Bu yolda birçok güçlükle karışılacağız. Unutmayın ki karşımıza çıkan her güçlükle mücadele ettiğimizde biz daha da güçleneceğiz. Büyük Birlik Partisini iktidar yolunda görmek istiyorsak hepimize ciddi anlamda büyük görevler düşmekte. Bugün burada olan her arkadaşımın, öncelikle şunu düşünmelerini istiyorum. Ben ülkem için ne yaptım. Peki şehit olan binlerce Mehmetçiğimin evinde neler oluyor nöbet tutan askerim görevini bekleyen polisim olmasa ben bugün yatağımda rahatça uyuyabiliyor muyum? Şimdi soruyorum sizlere bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı? Yoksa yılanın başını ezelim mi?”DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
ŞEHİT PEHLİVANOĞLU'NUN 'YUSUFİYE' ARKADAŞI ÇAYIR'DAN 'MANEVİYAT TEPKİSİ'
HAKKI ÖZNUR: ANTİ DEMOKRATİK 28 ŞUBAT’IN ARKASINDA ABD, İNGİLTERE VE İSRAİL VARDIR
HAKKI ÖZNUR: TÜRKİYE’Yİ BAAS’ÇI DARBEDEN MUHSİN BAŞKAN KURTARDI
HAKKI ÖZNUR: BAAS’ÇI, 28 ŞUBATÇILARA DİRENEN TEK LİDER MUHSİN BAŞKAN, TEK PARTİ BBP'DİR.
MARMARA BÖLGESİ SEÇİM İŞLERİ VE İL BAŞKANLARI TOPLANTISI İSTANBUL’DA YAPILDI.
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ BEYKOZDA DÜZENLENEN ÇÖZÜM SÜRECİ PANELİNE KATILDI
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, DP GENEL BAŞKANI UYSALI MAKAMINDA KABUL ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ TÜRKMEN AİLELERİNİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ ÖZGECAN'IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, GENEL MERKEZ BİNASINDA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.