VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI    -     BBP'NİN YENİ ANAYASA HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
 
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
E-BBP SİSTEMİNE GİRİŞ YAP
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞA COŞKUN YAŞAR ŞAHİN SEÇİLDİ
Daha önce Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından yetki belgesi ile göreve getirilen Coşkun Yaşar Şahin, yapılan kongrede BBP Pendik İlçe Başkanlığına seçildi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan'ın katılımıyla gerçekleşen Pendik İlçe Kongresinde tüm delegelerin oyunu alan Coşkun Yaşar Şahin Pendik İlçe Başkanı seçildi. Yoğun ilginin olduğu kongreye İstanbul İl Başkanı Ekrem Dörtbudak’ta katıldı.

BBP Pendik 9. Olağan Kongresine saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Gündemin okunmasının ardından divan üyelerinin seçimi ile devam edildi. Divan başkanlığına eski Pendik ilçe Başkanı, Pendik Belediye Başkan adaylığı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı da olan Cemal Can seçildi.

Pendik’e maddi ve manevi olarak desteklerini her zaman gösteren Duduzar Turistik Tesisleri sahibi Hüsamettin Elçi’ye, teşkilatın her kademesinde görev alarak desteklerini gösteren Cemal Can ve Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşı Mevlüt Çelik’e Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan tarafından plaketleri verildi.

GÜRHAN: “POZİTİF MUHALEFET, İLKELİ SİYASET YAPIYORUZ”

Kongrede konuşan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan konuşmasına ilçe başkanı seçilen Coşkun Yaşar Şahin’i tebrik ederek başladı.Gürhan konuşmasında Büyü Birlik Partisi’nin siyaset çizgisinden ve siyaset etme anlayışından bahsetti. Gürhan şöyle konuştu: “Tam 19 yıldır dik durup, doğru söyleyip, düz yürüyoruz. Olsak da milletle olacağız, olmasak da milletle olmayacağız diyoruz. Bizim için siyaset şahsi ikbal aracı değildir. Bizim için siyaset millete hizmet ve bu yolla Allah rızasını kazanma vasıtasıdır. Bizim siyasette kırmızı çizgilerimiz vardır. Bizim ilkelerimiz vardır. Büyük Birlik Partisi’nin yaptığı Pozitif Muhalefet, İlkeli Siyasettir.” Gürhan, Türkiye’de Alevi’si, Sünni’si, Kürt’ü, Türkmen’i, Arap’ı, Arnavut’u, Boşnak’ı, Çerkez’iyle bir ve beraber Ay Yıldızlı bayrağın altında yaşayanın büyük Türk milleti olduğunu dile getirdi.

DÖRTBUDAK: “ARKAMIZDA HİÇ BİR GÜÇ OLMADAN İLERLEYECEĞİZ”

İstanbul İl Başkanı Ekrem Dörtbudak yaptığı kısa konuşmasında şöyle dedi: “Zor ve sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz. Bizlerin, bu kutlu yolda, hiç bir zaman, arkasında, medya patronları olmadı, büyük sermayeler olmadı olmayacakta. Çünkü bu uzun yolculukta dik durabilmek ve doğruyu söyleyebilmek ancak sözünden ve düşüncelerinden hiç ödün vermemekle mümkündür. Bu topraklarda, yaşamanın bedelinin ağır olduğunu bilerek ve bu bedeli ödemeyi göze alarak çıktığımız İlahi Kelimetullah için nizamı âlem yolunda sağımıza ve solumuza bakmadan aynı kararlılıkla ‘ben varım’ diyip dik yürüyeceğiz” dedi.

ŞAHİN: “AHLAKLI BİREYLERE İHTİYACIMIZ VAR”

Pendik İlçe Başkanlığına seçilen Coşkun Yaşar Şahin ise konuşmasında amaçlarının politika yapmak olmadığını söyledi. Yola çıkarken ahlaklı, yeniliklere açık ve adil biriylere ihtiyaç olduğunu dile getiren Şahin şöyle konuştu: “Burada gördüğüm dava arkadaşlarıma dönüp baktığımda, bu ışığı gözlerinde görebiliyorum. O ışık hepinizde en güçlü şekli ile var ve biliyorum ki o ışığın yol boyunca hiç sönmeyeceğine adım gibi eminim. Bu yolda birçok güçlükle karışılacağız. Unutmayın ki karşımıza çıkan her güçlükle mücadele ettiğimizde biz daha da güçleneceğiz. Büyük Birlik Partisini iktidar yolunda görmek istiyorsak hepimize ciddi anlamda büyük görevler düşmekte. Bugün burada olan her arkadaşımın, öncelikle şunu düşünmelerini istiyorum. Ben ülkem için ne yaptım. Peki şehit olan binlerce Mehmetçiğimin evinde neler oluyor nöbet tutan askerim görevini bekleyen polisim olmasa ben bugün yatağımda rahatça uyuyabiliyor muyum? Şimdi soruyorum sizlere bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı? Yoksa yılanın başını ezelim mi?”DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN AHMET GÜRHAN KAMU-SEN’İN YENİ HİZMET BİNASI AÇILIŞINA KATILDI
YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK )BAŞKANI HAKKI ÖZNUR’UN AKŞAM GAZETESİNE GÖNDERDİĞİ AÇIKLAMA
'Alperenlerin sinir uçlarına dokunmayın. Rahat olun onlar milletin istikbali ve sigortasıdır'
BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI REMZİ ÇAYIR, AKŞAM’IN HABERİNİN GERÇEKLE İLGİSİ OLMADIĞINI KAYDETTİ.
GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARABULUT; 'UYGUR TÜRKLERİ ATATÜRK HAVALİMANI'NDA NEDEN BEKLETİLİYOR'
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ GENEL MERKEZ BİNAMIZDA BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ(16 Nisan 2014))
GENEL BAŞKANIMIZ MKYK TOPLANTISI ÖNCESİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ(6 NİSAN 2014)
GENEL BAŞKANIMIZ SKY TÜRK 360 TV'DE (27 MART 2014)
ŞEHİT LİDERİMİZ KABRİ BAŞINDA ANILDI
GENEL BAŞKANIMIZ, BUGÜN TV'DE 'ANALİZ' PROGRAMINA KONUK OLDU (24 MART 2014)
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.
    Yerli Haber Haber