GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞA COŞKUN YAŞAR ŞAHİN SEÇİLDİ
Daha önce Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından yetki belgesi ile göreve getirilen Coşkun Yaşar Şahin, yapılan kongrede BBP Pendik İlçe Başkanlığına seçildi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan'ın katılımıyla gerçekleşen Pendik İlçe Kongresinde tüm delegelerin oyunu alan Coşkun Yaşar Şahin Pendik İlçe Başkanı seçildi. Yoğun ilginin olduğu kongreye İstanbul İl Başkanı Ekrem Dörtbudak’ta katıldı.

BBP Pendik 9. Olağan Kongresine saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Gündemin okunmasının ardından divan üyelerinin seçimi ile devam edildi. Divan başkanlığına eski Pendik ilçe Başkanı, Pendik Belediye Başkan adaylığı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı da olan Cemal Can seçildi.

Pendik’e maddi ve manevi olarak desteklerini her zaman gösteren Duduzar Turistik Tesisleri sahibi Hüsamettin Elçi’ye, teşkilatın her kademesinde görev alarak desteklerini gösteren Cemal Can ve Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşı Mevlüt Çelik’e Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan tarafından plaketleri verildi.

GÜRHAN: “POZİTİF MUHALEFET, İLKELİ SİYASET YAPIYORUZ”

Kongrede konuşan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan konuşmasına ilçe başkanı seçilen Coşkun Yaşar Şahin’i tebrik ederek başladı.Gürhan konuşmasında Büyü Birlik Partisi’nin siyaset çizgisinden ve siyaset etme anlayışından bahsetti. Gürhan şöyle konuştu: “Tam 19 yıldır dik durup, doğru söyleyip, düz yürüyoruz. Olsak da milletle olacağız, olmasak da milletle olmayacağız diyoruz. Bizim için siyaset şahsi ikbal aracı değildir. Bizim için siyaset millete hizmet ve bu yolla Allah rızasını kazanma vasıtasıdır. Bizim siyasette kırmızı çizgilerimiz vardır. Bizim ilkelerimiz vardır. Büyük Birlik Partisi’nin yaptığı Pozitif Muhalefet, İlkeli Siyasettir.” Gürhan, Türkiye’de Alevi’si, Sünni’si, Kürt’ü, Türkmen’i, Arap’ı, Arnavut’u, Boşnak’ı, Çerkez’iyle bir ve beraber Ay Yıldızlı bayrağın altında yaşayanın büyük Türk milleti olduğunu dile getirdi.

DÖRTBUDAK: “ARKAMIZDA HİÇ BİR GÜÇ OLMADAN İLERLEYECEĞİZ”

İstanbul İl Başkanı Ekrem Dörtbudak yaptığı kısa konuşmasında şöyle dedi: “Zor ve sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz. Bizlerin, bu kutlu yolda, hiç bir zaman, arkasında, medya patronları olmadı, büyük sermayeler olmadı olmayacakta. Çünkü bu uzun yolculukta dik durabilmek ve doğruyu söyleyebilmek ancak sözünden ve düşüncelerinden hiç ödün vermemekle mümkündür. Bu topraklarda, yaşamanın bedelinin ağır olduğunu bilerek ve bu bedeli ödemeyi göze alarak çıktığımız İlahi Kelimetullah için nizamı âlem yolunda sağımıza ve solumuza bakmadan aynı kararlılıkla ‘ben varım’ diyip dik yürüyeceğiz” dedi.

ŞAHİN: “AHLAKLI BİREYLERE İHTİYACIMIZ VAR”

Pendik İlçe Başkanlığına seçilen Coşkun Yaşar Şahin ise konuşmasında amaçlarının politika yapmak olmadığını söyledi. Yola çıkarken ahlaklı, yeniliklere açık ve adil biriylere ihtiyaç olduğunu dile getiren Şahin şöyle konuştu: “Burada gördüğüm dava arkadaşlarıma dönüp baktığımda, bu ışığı gözlerinde görebiliyorum. O ışık hepinizde en güçlü şekli ile var ve biliyorum ki o ışığın yol boyunca hiç sönmeyeceğine adım gibi eminim. Bu yolda birçok güçlükle karışılacağız. Unutmayın ki karşımıza çıkan her güçlükle mücadele ettiğimizde biz daha da güçleneceğiz. Büyük Birlik Partisini iktidar yolunda görmek istiyorsak hepimize ciddi anlamda büyük görevler düşmekte. Bugün burada olan her arkadaşımın, öncelikle şunu düşünmelerini istiyorum. Ben ülkem için ne yaptım. Peki şehit olan binlerce Mehmetçiğimin evinde neler oluyor nöbet tutan askerim görevini bekleyen polisim olmasa ben bugün yatağımda rahatça uyuyabiliyor muyum? Şimdi soruyorum sizlere bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı? Yoksa yılanın başını ezelim mi?”DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
YELİS, 'UYUM YASALARI 6 AY İÇERİSİNDE ÇIKARILMAK ZORUNDADIR'
GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
‘YENİ SİSTEMDE YETKİ MİLLETE GEÇECEK'
YANAR, 'BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İKBAL HESABI YAPMADI'
TEŞKİLATLANMADAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YANAR SİVAS'TA, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ REFERANDUM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ IRAK TÜRKMEN DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KANAL 7 TV 'BAŞKENT KULİSİ' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HABER TÜRK TV 'TÜRKİYE'NİN NABZI' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ CNN TV TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA KATILDI.
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.