GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI FİKRET DAŞ 'HİLAL TV'DE 'CANLI YAYINDA' KONUŞTU
Büyük Birlik Partisi (BBP) İstanbul İl Başkanı Fikret Daş, Hilal TV'de katıldığı Ana Haber Bülteni'nde yaptığı konuşmada; BBP Genel Merkezi'nin Ankara /Tandoğan'da 2 Eylül Pazar günü saat:15.00'te gerçekleştireceği; 'Teröre Karşı Birlik', 'Hepimiz Kardeşiz Bizi Kimse Bölemez' adlı mitinge, tüm vatandaşların davetli olduğunu söyledi.

Sayın Daş, Ana Haber Bülteni'nde ki konuşmasında; yüzyıllardır birlikte içi içe yaşayan, bütün kutsalları aynı olan; Kederde, tasada, kıvançta BİR olan Müslüman Türk Milletini hiç kimsenin bölmeye kuvvetinin ve hayalinin yetemeyeceğini belirtti.
Daş konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

1984 yılında Eruh baskınıyla başlatılan ve ardından bebek, çocuk, kadın ve savunmasız sivil demeden katleden PKK adlı insani his ve duygulardan uzaklaşmış -yoksun Örgüt,  çeyrek asrı geçen bir zamandır bu milleti küresel emperyalistlerin taşerenoluğunu yapmak suretiyle bölmek istemektedir.

Bu ırkçı faşist PKK;  aynı dini, kıbleyi ve kitabı yaşayan müslüman Kütr kardeşlerimizle aramızı ne kadar istesede bozamayacaktır. Küresel emperyalistlerin yerli işbirlikçisi ve Zerdüştlüğünü artık açıkça ilan eden PKK, KCK ve onların siyasi uzantıları bu fitne vebalinin altından kalkamayacağı gün gibi aşikar hale gelmiştir.
Biz; dışarıdan hiçbir müdahale yolu ile 'yıkılmayan',  bu verimli toprakları alnımızın akı ile yurt edinmiş insanlar olarak, eli kanlı-silahlı ırkçı faşist örgüt eşkiyalarla ve onun meclisteki uzantısı BDP'yi; Büyük milletimizle birlikte pazar günü Tandoğan'da Tel'in edeceğiz.

Bizim müslüman kürt kardeşlerimizle hiçbir meselemizin olmadığını, kız alıp kız verdiğimiz ve derin akrabalıklar kurduğumuz bu insanlarımızla birlikte ililibet payidar olacak şekilde bu topraklarda kardeşçe yaşayacağımızı orada tekrar ilan edeceğiz.
Kara emperyalizmin iştahasını her geçen gün kabartmaya devam eden bu güzel vatanın bölünmez bütünlüğünü orada yine haykıracağız.

Çanakkale'de, kurtuluş savaşında bir olarak; bir de toplanan değerlerimizle omuz omuza bu vatanı savunduğumuz kardeşlerimizle yaşamaya devam edeceğiz.
Necip ve aziz olan bu milletin hizmetkarı olan, Doğru Konuşan, Düz Yürüyen, Dik Duran bir geleneğin sahibi olan Büyük Birlik Hareketinin müdavimleri olarak yarın (pazar günü) Tandoğan'dayız.

"HEPİMİZ KARDEŞİZ BİZİ KİMSE BÖLEMEZ, MECLİSTE PKK İSTEMİYORUZ"

DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
ANTALYA İL BAŞKANIMIZ DOĞAN, 'ANTALYA RANTSAL DEĞİL YAŞAMSAL BİR KENT OLMALI'
ESENLER BBP'DEN 'MUHSİN BAŞKANA MEKTUP' ÖDÜLLÜ KOMPOZİSYON YARIŞMASI
BBP VE ALPEREN OCAKLARI DAZKIRI TEŞKİLATLARI AÇILDI.
ERZURUM NARMAN İLÇE KONGRESİNDE BAŞKAN HANİFİ GÖRAL OLDU
BEYKOZ İLÇE BAŞKANLIĞIMIZDAN ANLAMLI 'BULUŞMA'
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ REFERANDUM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ IRAK TÜRKMEN DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KANAL 7 TV 'BAŞKENT KULİSİ' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HABER TÜRK TV 'TÜRKİYE'NİN NABZI' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ CNN TV TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA KATILDI.
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.