İSTANBUL / ÜLKENE SAHİP ÇIK VE KATILIM PROGRAMI..    -     GENEL BAŞKANIMIZLA UMRE GİDECEKLERE DUYURU..    -     GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ'NİN 'SEÇİM BARAJININ KALDIRILMASI' KONUSUNDA ANAYASA MAHKEMESİNE YAPMIŞ OLDUĞU BİREYSEL BAŞVURU METNİ    -     “SEÇİM BARAJI” KONUSUNDA ADALET BAKANLIĞI GÖRÜŞLERİNE KARŞI SUNDUĞUMUZ BEYANLAR     -     PARTİLERE 'HAZİNE YARDIMI' YAPILMASI KONUSUNDA ANAYASA MAHKEMESİNE YAPILAN BAŞVURUMUZ    -     “HAZİNE YARDIMI” HAKKINDA ADALET BAKANLIĞI GÖRÜŞLERİNE KARŞI SUNDUĞUMUZ BEYANLAR    -     GEÇİCİ OLARAK GÖREV YAPAN 'ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ' GÖREVİNDEN ALINMIŞTIR    -     ALPEREN OCAKLARI EĞİTİM, KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKIF BİNASI İÇİN, ŞİMDİ YARDIM ZAMANI..    -     UMRE'YE GİDİYORUZ...    -     BBP'NİN YENİ ANAYASA HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
 
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
E-BBP SİSTEMİNE GİRİŞ YAP
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI FİKRET DAŞ 'HİLAL TV'DE 'CANLI YAYINDA' KONUŞTU
Büyük Birlik Partisi (BBP) İstanbul İl Başkanı Fikret Daş, Hilal TV'de katıldığı Ana Haber Bülteni'nde yaptığı konuşmada; BBP Genel Merkezi'nin Ankara /Tandoğan'da 2 Eylül Pazar günü saat:15.00'te gerçekleştireceği; 'Teröre Karşı Birlik', 'Hepimiz Kardeşiz Bizi Kimse Bölemez' adlı mitinge, tüm vatandaşların davetli olduğunu söyledi.

Sayın Daş, Ana Haber Bülteni'nde ki konuşmasında; yüzyıllardır birlikte içi içe yaşayan, bütün kutsalları aynı olan; Kederde, tasada, kıvançta BİR olan Müslüman Türk Milletini hiç kimsenin bölmeye kuvvetinin ve hayalinin yetemeyeceğini belirtti.
Daş konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

1984 yılında Eruh baskınıyla başlatılan ve ardından bebek, çocuk, kadın ve savunmasız sivil demeden katleden PKK adlı insani his ve duygulardan uzaklaşmış -yoksun Örgüt,  çeyrek asrı geçen bir zamandır bu milleti küresel emperyalistlerin taşerenoluğunu yapmak suretiyle bölmek istemektedir.

Bu ırkçı faşist PKK;  aynı dini, kıbleyi ve kitabı yaşayan müslüman Kütr kardeşlerimizle aramızı ne kadar istesede bozamayacaktır. Küresel emperyalistlerin yerli işbirlikçisi ve Zerdüştlüğünü artık açıkça ilan eden PKK, KCK ve onların siyasi uzantıları bu fitne vebalinin altından kalkamayacağı gün gibi aşikar hale gelmiştir.
Biz; dışarıdan hiçbir müdahale yolu ile 'yıkılmayan',  bu verimli toprakları alnımızın akı ile yurt edinmiş insanlar olarak, eli kanlı-silahlı ırkçı faşist örgüt eşkiyalarla ve onun meclisteki uzantısı BDP'yi; Büyük milletimizle birlikte pazar günü Tandoğan'da Tel'in edeceğiz.

Bizim müslüman kürt kardeşlerimizle hiçbir meselemizin olmadığını, kız alıp kız verdiğimiz ve derin akrabalıklar kurduğumuz bu insanlarımızla birlikte ililibet payidar olacak şekilde bu topraklarda kardeşçe yaşayacağımızı orada tekrar ilan edeceğiz.
Kara emperyalizmin iştahasını her geçen gün kabartmaya devam eden bu güzel vatanın bölünmez bütünlüğünü orada yine haykıracağız.

Çanakkale'de, kurtuluş savaşında bir olarak; bir de toplanan değerlerimizle omuz omuza bu vatanı savunduğumuz kardeşlerimizle yaşamaya devam edeceğiz.
Necip ve aziz olan bu milletin hizmetkarı olan, Doğru Konuşan, Düz Yürüyen, Dik Duran bir geleneğin sahibi olan Büyük Birlik Hareketinin müdavimleri olarak yarın (pazar günü) Tandoğan'dayız.

"HEPİMİZ KARDEŞİZ BİZİ KİMSE BÖLEMEZ, MECLİSTE PKK İSTEMİYORUZ"

DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
DÖNGEL, 'TUTUKLANMA KONUSU VİCDANLARI SIZLATMIŞTIR'
MANAVGAT İLÇE BAŞKANIMIZ ÇAYIR, UYDURUK GEREKÇELERLE BASIN MENSUPLARI, DİZİ SENARİSTLERİ VE YÖNETMENLERİ GÖZ ALTINA ALINIYOR
BATMAN SASON İLÇE BAŞKANI ECEVİT BAYRALI, 'ÖZGÜR MEDYAYA OPERASYON YOLSUZLUK HABERLERİNİ ÖRTMEK AMAÇLI'
Gaziantep İl Başkanımız Kaya: Demokrasiye Sahip Çıkmamız Gerekiyor
MKYK ÜYEMİZ KARATAŞ'TAN, 'PROTESTOCULARA DESTEK'
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, BOLU İL BİNASI AÇILIŞINA KATILDI
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HAFTALIK OLAĞAN BASIN TOPLANTISINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ (16 Aralık 2014)
GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA DESTİCİ DEMOKRATİK SOL PARTİ GENEL BAŞKANI SAYIN MASUM TÜRKER İLE GENEL MERKEZ BİNAMIZDA BİR ARAYA GELDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, MADEN İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ GENEL MERKEZ BİNASINDA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ (10.12.2014)
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.