VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI    -     ANKARA ALPEREN KIZ EVLERİ AÇILDI    -     BBP'NİN YENİ ANAYASA HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
 
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
E-BBP SİSTEMİNE GİRİŞ YAP
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
KOCAELİ'DE PARTİMİZE KATILIM
BBP İzmit İlçe Başkanlığı, partililerin kaynaşması ve tanışması adına Doğu Kışla Mola Kefe’de il yöneticilerinin de katıldığı bir kahvaltı düzenledi.

Kahvaltıda ayrıca İl Başkanı Duyar,  eski MHP’li Cüneyt Tırak’a rozet taktı.
 BBP İzmit İlçe Başkanlığı uzun zaman aradan sonra İl Başkanı Serhat Duyar’ın da katılımıyla, Doğu Kışla Gençlik Parkı Mola Kafe’de buluştu. Partililer diğer programlardan faklı olarak kahvaltı mönüsünü evinde yapıp getirdi. İl Başkanı Duyar’ın yanı sıra kahvaltıya, İzmit İlçe Başkanı Miraç Emrah Burnaz, il yönetimi, Karamürsel İlçe Başkanı Aday Adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Tuba Türkmen ve partililer katıldı.

‘MİLLİ AHLAKLI, DİNDAR NESİL’
Kahvaltı öncesi açıklama yapan BBP İl Başkanı Duyar, iktidar partisinin sadece İslami duyarlılıkla gençleri yetiştirmesinin eleştirerek, “Sadece İslami duyarlılıkla gençleri yetiştiremeyiz. Gençlerimiz dindar olmalıdır. Fakat sadece dindar olmaları yetmez. Gelecek nesillerimiz milli ahlaka, milli değerlere sahip olmalılar. Biz nesillerimizi Türk İslam Ülküsüyle yetiştirmeliyiz. Hem Millet sevgisi hem de vatan sevgisi olan gençlere ihtiyaç vardır. Çocuklarımıza, gençlerimize milli ahlakı aşılamalıyız” diye konuştu.

‘İÇERİK DEĞİŞEBİLİR’
Demokratikleşme Paketi ile beraber okullarda okutulan Andımız’ın kaldırılmasına olan tepkilerini yineleyen Duyar, Andımız’ın kaldırılmayıp içeriğinin değiştirilmesinin daha doğru olacağını belirtti. Duyar, “Demokratikleşme Paketi adı altında yer alan değişikliklerde andımızın kaldırılması günlerdir kamuoyu nda tartışılıyor. Andımız asla kaldırılmamalıdır. Mevcut yapısı değiştirilmelidir. BBP olarak Andımız’ı değiştireceğimizi buradan ilan ediyoruz. Türküm, Müslümanım, doğruyum, çalışkanım. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bir ant içmesi ve milli şuura sahip olması gerekmektedir. Türküm, Müslümanım, Doğruyum, Çalışkanım diyen çocuklardan memleketimize zarar gelmez” dedi.

SANDIĞA ÇAĞIRDI
Ardından söz alan BBP İzmit İlçe Başkanı Miraç Emrah Burnaz, kahvaltıya katılan partililere teşekkür ederek bir önceki seçimde sanık başına gitmeyen İzmit halkını sandığa getireceklerini belirtti. Burnaz, “Yerel seçimlerle ilgili teşkilatlanmamız çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yakında mahalle temsilcilerimizle İzmit halkının karşısına çıkacağız. Bunun yanında bir önceki seçimlerde sandığa gelmeyen İzmitlileri sandık başına getirecek, İzmitimize yakışır doğru aday ile halkımızı buluşturacağız” dedi.

‘PİS KOKULAR GELİYOR’
İzmit Belediyesi’nin ihalelerinde usulsüzlük olduğunu iddia eden Burnaz, “Şeffaf bir belediyecilik anlayışı arzulayan İzmit halkı adına sormak istiyorum İzmit Belediyesi’nin ihalelerinde neler oluyor? Acısu Parkı’ndaki çay ocağı 3 yıllığına 3 bin TL muhammen bedel ile 6 bin 750 TL’ye ihale ediliyor. Ardından ihale bozuluyor ve 2 bin 100 TL ile ihale son buluyor. Burnuma pis kokular geliyor” diyerek İzmit Belediyesi’nin konuyla ilgili açıklama yapması gerektiğini belirtti.

‘ARAYIŞIM SON BULDU’
Daha önce MHP’li olan ve dün itibariyle BBP’ye geçen Cüneyt Tırak’a Başkan Duyar parti rozetini taktı. Tırak, duygu ve düşüncelerini ifade ederek, “Daha önce MHP içerisindeydim. 2008’den beri bir arayış içerisindeydim. Muhsin Yazıcıoğlu’nu abimiz olarak gördük ve aradığımız partinin BBP olduğuna karar verdik. 2009 yılında maalesef şehit oldu. Biraz geç oldu ama ye olmak 2013 yılına kısmetmiş. Erdoğan Koç sayesinde bir sohbet esnasında üye oldum. Kendisi arayışımın burada son bulacağını belirtti. İnşallah bundan sonra birlikte devam edeceğiz. Elimden geldiğince yüreğimle destek vereceğim” diyerek sözlerini tamamladı.

DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
Kocaeli İl Başkanı Av. Şeref Gönenli :Depremden gerekli uyarıları alamadık
GAZİANTEP İL BAŞKANI İHSAN KAYA'DAN GAZİANTEP'Lİ VATANDAŞLARIMIZA SAĞDUYU ÇAĞRISI
AKP'YE KATILANLARIN PARTİMİZLE İLGİSİ YOKTUR
Hatay İl Başkanı Zeytineli: Başbakan mı, Gestapo şefi mi?
ALPEREN OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET TARIK SARI; 'TÜRKMENELİ'NE YARDIMLARI ULAŞTIRDI..
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, GENEL İSTİŞARE TOPLANTISINDA KONUŞTU 24 Ağustos 2014
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, BASK GENEL BAŞKANINI MAKAMINDA KABUL ETTİ (21 Ağustos 2014)
GENEL BAŞKANIMIZ SAMANYOLU HABER'E KONUK OLDU (20 Ağustos 2014)
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ GENEL MERKEZ BİNASINDA CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ OYUNU KULLANDI
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.