GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
TEŞKİLATLANMADAN SORUMLU YANAR; 'HERHANGİ BİR SİYASİ PARTİ, KURUM YA DA BLOKLA, REFERANDUM HUSUSUNDA BİR GÖRÜŞME YOKTUR'
ALANYA İLÇE KONGRESİNE KATILAN GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HAŞİM YANAR, "REFERANDUM SÜRESİNCE BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ,ÜLKEMİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU ŞU GÜNLERDE, AYRIŞTIRICI VE KAVGACI ÜSLUPTAN UZAK BİR KAMPANYANIN YÜRÜTÜLMESİDİR"

Büyük Birlik Partisi Alanya ilçe kongresi 12 Şubat Pazar günü Alanya Şoförler Odası Düğün salonunda gerçekleştirildi.

MKYK üyemiz Abdurrahman Sarı, Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan, Isparta İl Başkanı Şener Taşören, Isparta İl Başkan Yardımcısı Fatma Düz, Ankara İl Başkan Yardımcımız Fevzi Yöndemli, Isparta Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşören, Kırıkkale İl Başkanı Bekir Kandemir, Kırıkkale İl Başkan Yardımcısı Osman Yıldız, Kepez ilçe Başkanı Ahmet Örs, Anamur ilçe Başkanı Özcan Özaltın, Parti Müfettişlerinden Erol Önder ve Antalya Kadın Kolları Başkanı Gülbeyaz Kurt ile Manavgat İlçe Başkanı Mehmet Çayır'ın da katıldığı kongre, 2009 yılında şehit olan Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve tüm şehitler için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı.


Tek listeyle gidilen kongrede delegeler, BBP Alanya İlçe Başkanlığına tekrardan Fevzi Yıldırım başkanlığında oluştulan listeyi seçti. 

Kongreye BBP Genel Başkanı Haşim Yanar, Alanya Alperen Ocakları Başkanı Vedat Uygur ve BBP’liler katıldı. Yapılan kongrede İlçe Başkanı Yıldırım, görev süresi boyunca yaptığı ve yapacağı çalışmalarla ilgili partilileri bilgilendirdi.  

Kongrede bir konuşma yapan BBP Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, herhangi bir  siyasi parti, kurum ya da blokla, referandum hususunda bir görüşmelerinin olmadığını bildirdi. 

Yanar, yaptığı konuşmada, Meclisin Anayasa değişikliğini halka  taşımak üzere bir referandum kararı aldığını hatırlattı. Anayasa değişikliği teklifinin Meclise sevk edildiği  ilk günlerde  Meclis çalışmalarına katkı sağlayacağına inandıkları önerileri ve çekinceleri  içeren raporu tüm siyasi partilere gönderdiklerini belirtti.

Yanar daha sonra  şunları  kaydetti: "Referandum sürecindeki birinci önceliğimiz, ülkemizin içinde  bulunduğu şu günlerde, ayrıştırıcı ve kavgacı üsluptan uzak bir kampanya  yürütülmesidir. Kimse bu hususta 'evet' ya da 'hayır' şeklinde dile getireceği  siyasi iradesi yüzünden ötekileştirilmemeli, kamplaştırılmamalıdır. Partimizin  referandum sürecinde, içinde bulunduğu ortak bir cephe ile birlikte hareket  edeceği şeklinde basına düşen haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Şu ana kadar  herhangi bir siyasi parti, kurum ya da blokla, referandum hususunda bir  görüşmemiz olmamıştır. Türkiye'nin en deneyimli siyasi partilerinden biri olan  büyük birlik partisi, elbetteki tüm parti teşkilatlarımız ve yetkili  kurullarımızda istişare edildikten sonra referandum hususundaki kararını kamuoyu  ile paylaşacaktır.
DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
YELİS, 'UYUM YASALARI 6 AY İÇERİSİNDE ÇIKARILMAK ZORUNDADIR'
GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
‘YENİ SİSTEMDE YETKİ MİLLETE GEÇECEK'
YANAR, 'BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İKBAL HESABI YAPMADI'
TEŞKİLATLANMADAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YANAR SİVAS'TA, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ REFERANDUM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ IRAK TÜRKMEN DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KANAL 7 TV 'BAŞKENT KULİSİ' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HABER TÜRK TV 'TÜRKİYE'NİN NABZI' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ CNN TV TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA KATILDI.
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.