DUYURU DETAYI


Teşkilat Mensuplarımıza Duyurulur

Kıymetli Dava Arkadaşlarım,

Ankara’da düzenlenen Konya Günleri Programı’na, Genel Başkanımız, parti heyetimizle birlikte katılım yapmıştır.

Konya Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanı, Sayın Genel Başkanımızı ve programa katılan diğer protokolü karşılamış, heyet halinde stantlar ziyaret edilerek hep birlikte platforma çıkılmış ve açılış gerçekleştirilmiştir.

Programda Sayın Genel Başkanımız katılımcılara hitap etmiş ve kurdela birlikte kesilmiştir.

Burada yaptığı konuşmada, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı, bakanlarımızla birlikte Sayın Genel Başkanımıza da katılımından dolayı teşekkür etmiştir.

Program sonunda da Vali Bey ve Belediye Başkanı, Genel Başkanımızı uğurlamıştır. Genel Başkanımız, programdan, programı düzenleyenlerin misafirperverliğinden ve Konyalı kardeşlerimizin ilgisinden memnun kalmış ve konuşmasında da bunu zikretmiştir.

Program sonrası, Belediye Başkanının Twitter paylaşımında Genel Başkanımızın isminin geçmemesi üzerine bazı arkadaşlarımız, durumun içeriğini bilmeden açıklamalarda bulunmuşlardır. Konuyla ilgili, Belediye Başkanı, ayrıca bizi arayarak, paylaşımı kendisinin değil ekibinin yaptığını dile getirerek izahatta bulunmuştur.

Bu ve benzeri hadiselerde, hiçbir arkadaşımızın, Genel Merkezimizle istişare etmeden açıklama yapmaması hususunu önemle hatırlatır ve gereğini rica ederim.

Üzeyir Tunç

GENEL SEKRETER