18.02.2018 21:44

AKHİSAR BBP, 25 YILIMIZDA PARTİ ÜYELERİMİZİ ONURLANDIRDI

Büyük Birlik Partisi (BBP) Akhisar ilçe başkanığı partimizin 25.Kuruluş yıldönümünde katkı sağlayan parti üyelerimize teşekkür belgelerini takdim etti.

AKHİSAR BBP, 25 YILINDA ÜYELERİMİZİ ONURLANDIRDI

Büyük Birlik Partisi (BBP) Akhisar ilçe başkanlığı partimizin 25. Yılında katkı sağlayan üyelerine Genel Merkez’den gönderilen teşekkür belgelerini takdim etti. 

Parti binasında düzenlenen toplantı öncesinde MKYK Üyemiz Tuncay Özfidan, belge takdim toplantısına katılan ve partiye 25 yıldır emek veren herkese teşekkür etti. 

25 yıldır partiye hizmet veren ve destek olanlara teşekkür eden Manisa il Baskanı'mız  Ahmet Ay; “25 yıldır partimizin içerisinde görev yapmış ve partiye destek olmuş arkadaşlarımıza berat vermek adına Akhisar ilçemizde toplanmış bulunuyoruz. 25 yıl çeyrek asır, birçok abilerimiz şuan aramızda bulunan ve bulunmayanlar var. Rahmetli şehit liderimizin ruhaniyeti inşallah aramızdadır.” dedi.

MKYK Üyesi Murat Sancak; “Sizin gibi emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu uğurda mücadele etmiş başta şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu, Ahmet Er ağabey ve birçok arkadaşlarımızın ruhları şad olsun. Sayın Cumhurbaşkanı güzel bir şey söylüyor. Tek devlet tek millet tek bayrak diyor. Hepsi güzel iyi de bunun ismi yokmu biz isimsiz miyiz?  Türk demekten gocunuyor musunuz? Bu devletin ismi Türkiye devletidir. Bu herkes tarafından bilinmesi gerekir. Kürdü Lazı Çerkezi hepsi Türk Milletinin ferdidir. Bu böyle bilinsin Sayın Cumhurbaşkanımız hiçbir şeyden çekinmiyor herkese meydan okurken Türk’ün adını söylerken neden çekiniyor. Bu son derece düşündürücüdür.” Dedi.

Konuşmalar sonrasında partiye 25 yıldır hizmet etmiş ve destek olan 24 üyeye teşekkür belgeleri takdim edildi.

Belge takdim törenine BBP MKYK Üyeleri Murat Sancak, Tuncay Özfidan, İsmail Hakkı Bakır, Kurucular Kurulu Üyesi Arif Sağlam, Manisa İl Başkanı Ahmet, Akhisar İlçe başkanı Nurettin İbaş ve üyeler katıldı

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN