24.12.2017 20:20

BAHÇELİEVLER İLÇE TEŞKİLATI KENDİLERİNE ULAŞAN YARDIM TALEPLERİNİ BOŞ ÇEVİRMEDİ.

İlçe Başkanı Serkan Kocaoğlu "Yurdun her yerinden bizimle iletişim kurarak yardım talebi yapan vatandaşlarımıza duyarsız kalmayacağız" diye konuştu.

Büyük Birlik Partisi İstanbul Bahçelievler ilçe teşkilatı, 10 il'de bulunan okulların öğrencilerine bot ve giyecek yardımında bulundu.

İlçe başkanımız Serkan Kocaoğlu yaptığı açıklamada, kendilerine Türkiyenin her yerinden ulaşan 'yardım taleplerine' duyarsız kalamayacaklarını ifade ederek, "BBP Bahçelievler ilçe teşkilati olarak bize ulaşan ve yardım isteğinde bulunanlara bot ve giyecek yardımı yapıyoruz" dedi.

Kocaoğlu ayrıca, maddi imkanı yerinde olmayan ailelere de erzak yardımında bulunduklarını belirterek; 320 işsiz vatandaşı işe yerleştirdiklerini, 128 adet te tekerlekli sandelyesi dağıttıklarını söyledi.

 Bahçelievler ilçe başkanlığı olarak kendilerine, Türkiye'nin her bölgesinden ulaşan -iletişim kuran ve kışlık giyecek ihtiyacı olan okullara bot ve mont gibi yardımları göndermeye devam edeceklerini vurgulayan Kocaoğlu; "Kilis ilinden bizi arayan okulumuza 160 çift bot gönderdik. Yardımlarımız devam edecek" dedi.

Bu arada, BBP Bahçelievler ilçe teşkilatında engelli vatandaşlara verilen sandelye töreninde duygulu anlar yaşandı.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN