09.02.2018 12:05

BALIKESİR'DE PARTİMİZE KATILIMLAR..

Büyük Birlik Partisi Balıkesir İl Teşkilatı, bünyesine yeni yüzler katmaya devam ediyor. Hızla büyümeye devam eden Büyük Birlik Partisi Balıkesir İl Teşkilatı, 6 Şubat 2018 Salı günü gerçekleştirilen toplantı öncesinde, yeni yüzler VE BİRBİRİNDEN değerli isimler partimize katıldı.

Balıkesir’in iş hayatından tanınan Ayşe Kübra Akar, Senin Çelebi, Davur Bozbey, Abdül Kadir Dadak, Hülya Dadak ve daha birçok katılımla, bundan sonra Büyük Birlik Partisi'nde BİRLİKTE el ele olduklarını vurguladılar.
Büyük Birlik Partisi Balıkesir İl Başkanı Ahmet Cemil Aydoğan; katılımdan çok memnun olduklarını belirterek; “Bu katılımlar, bu kadarı ile kalmayacak. Önümüzdeki günlerde daha yeni, daha farklı ve daha fazla katılımlar olacaktır. Bu davada hep birlikte samimiyetle, ihlasla, inançla yürümeye devam edeceğiz. Teşkilatımıza katılan arkadaşlara teşekkür ederim” dedi.
Aydoğan; ilçe binamızda yapılan toplantı sonrasında Kadın Kolları Başkanı Hatice Eren ve yeni katılan bayan arkadaşlarla çok kısa bir istişarede bulunarak, “Bundan sonraki toplantılarımıza sizler de katılacaksınız ve bu yolda omuz omuza devam edeceğiz. Rutin olarak devam eden kadın kolları toplantılarımıza bundan sonra sizlere yer vermekten onur duyacağız.” diye konuşarak "Aramıza tekrar Hoşgeldiniz" dedi.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN