22.01.2018 15:44

BBP NİLÜFER'DE MUSTAFA AYDIN GÜVEN TAZELEDİ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Başkanlığı görevine Mustafa Aydın yeniden seçildi.   BBP Nilüfer İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi Ördekli Kültür Merkezi'nde düzenlendi.

Kongreye BBP MKYK Üyesi Ekrem Alfatlı, BBP İl Başkanı Mehmet GEBEŞ, Saadet Partisi Nilüfer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer  ve çok sayıda parti üyesi katıldı. 62 delegenin oy kullandığı seçimde tek listeyle seçime giden Mustafa Aydın yeniden başkanlığa seçildi. 
BBP MKYK Üyesi Ekrem ALFATLI, kongrede yaptığı konuşmada, badireli bir dönemden geçildiğini ve herkesin bu dönemde ülkesinin yanında olması gerektiğini söyledi. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında olsun askerlerimizin ve güvenlik kuvvetlerimizin operasyonlarda muzaffer olmasını dilediğini ifade eden Alfatlı, inşallah askerlerimiz bir zayiat vermeden evlerine döner ve bu terör belasında kurtulmuş oluruz dedi. 
 Partisinin 25. Yılını kutlayacaklarını söyleyen BBP Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş; partimizin hiçbir devlet yardımı olmadan bu günlere gelindiğini belirtip, BBP li kadroların mutlaka devlet yönetiminde söz sahibi olması gerektiğini söyledi.
BBP Nilüfer İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Aydın, delegelere teşekkür ederek, önümüzdeki seçimlerde Nilüferde partimizi en üst düzeyde temsil etmek ve başarılı olmak için çalışacaklarını söyledi.
BBP Nilüfer İlçe Yönetim Kurulu şu kişilerden oluştu.
Mehmet Canpolat, Ali Karatepe, Yavuz Yıldırım, Erol Bozkurt, Vedat Karabulut, Serkan Yazıcı, Necdet Canpolat, Selami Ünvermiş, Şeref Özdemir, Yüksel Pınar, Hulusi Demir, Özkan Baykuş, Adem Şahin, Ayhan Yalçın, Sezai Gebeş    
                                      

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN