12.01.2019 19:20

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ, BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

Ankara Kalecik ilçesinde belediye başkanı olan Filiz Ulusoy, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Büyük Birlik Partimizden aday oldu.

Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy yaptığı açıklamada, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde "KALECİĞİMİZİ HEP BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLARA" taşımak için Büyük Birlik Partisi ile YOLA DEVAM edeceğini duyurdu.
Ulusoy yaptığı açıklamada Kalecik ilçesinde, 57 Muhtardan 44'ü, AK Parti eski İlçe Başkanları ve teşkilat mensupları, Esnaf Odası Başkanı, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Belediye Personelinin desteğini aldığını bildirdi.
Ulusoy Kalecik ilçesinde yaptığı konuşmada "31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine; "Cumhur İttifakının bir parçası olan, büyük dava adamı Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti Büyük Birlik Partisi'nden Kalecik Belediye Başkan Adayı olarak gireceğim. Kalecik İlçemiz ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını yüce Allah'tan dilerim" dedi.

Partimizin Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici'yi Genel Merkez Binamızda bir heyetle birlikte ziyaret etti. Ziyarette, Genel Başkan Yardımcımız Tevfik Eren ile Ankara il başkanımız Mahir Alay da hazır bulundu. Kalecik Belediye Başkanı Ulusoy daha sonra Ankara İl Başkanlığında form doldurarak BBP üyesi oldu.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN