21.04.2017 20:51

BURSA İL TEŞKİLATIMIZDAN 'POLİS'E MORAL ZİYARETİ'

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanlığından Polise moral ziyareti.
 
BURSA İL TEŞKİLATIMIZDAN 'POLİS'E MORAL ZİYARETİ'
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanlığından Polise moral ziyareti.

 

İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleştirilen bombalı terör saldırısının ardından, Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş ve İlçe başkanları ile beraber görevi başındaki polisleri ziyaret etti.

 

 

Kestel uygulama noktasındaki polisleri ziyaret eden BBP Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş, İstanbul’da yapılan, 36 polis ve 8 sivil olmak üzere 44 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırıya tepki göstererek, her daim ülkemizin birlik ve beraberliği için en zor şartlarda görev yapan polislerimizin askerimizin yanında oldukların söyledi.

 

Bursa İl Başkanımız Mehmet Gebeş, Ülkeyi yöneten iradenin kuru bir ‘’Şiddetle Kınıyorum’ lafından vazgeçip,  eğer PKK terör örgütünü bitirmek istiyorlarsa mutlaka finansal kaynaklarının kurutulması gerekiyor, diyerek Kamu kurumlarında çalışıp onlara lojistik destek verenleri etkisiz hale getirilmesi gerektiğini " ifade etti.

 

Yöneticilerimiz, Görev başındaki polislere karanfil vererek, Şehit olan polisler için dua okuyup, yarılılar için Allah’tan şifa dilediler.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN