17.10.2017 13:38

ERDEMLİ İLÇE TEŞKİLAT BİNAMIZ 'DUALARLA' AÇILDI

Partimizin Mersin Erdemli ilçe binamızın açılışı yapıldı.

Erdemli'de partililerimiz, Alperenlerin ve vatandaşların katıldığı açılış törenine Büyük Birlik Partisi  Mersin İl Başkanı Sayın Hasan Köse,il yönetim kurulu üyeleri,Büyük Birlik partisi Çamlıyayla,Silifke ve Toroslar  ilçe başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Erdemli Belediye Başkanı sayın Mükerrem Tollu ile yoğun bir davetli topluluğu katıldı.

Hayır temennileri  ve dualarla yapılan açılış merasiminde; Büyük Birlik Partisi  Mersin İl Başkanı Sayın Hasan Köse, Erdemli ilçe başkanı sayın Murat Turmuş ve Erdemli Belediye Başkanı sayın Mükerrem Tollu  birer konuşma yaparak  ülke gündemi hakkında  değerlendirmelerde bulundular.
Konuşmaların ardından, Büyük Birlik Partisi  Mersin İl Başkanı Sayın Hasan Köse, Büyük Birlik Partisi Erdemli ilçe başkanı sayın Murat Turmuş ve Erdemli Belediye Başkanı sayın Mükerrem Tollu açılış kurdalesini beraber keserek açılışı yaptılar. 
Büyük Birlik Partisi  Mersin İl Başkanı Sayın Hasan Köse Erdemli Belediye Başkanı sayın Mükerrem Tollu'ya Erdemli'de bir caddeye Muhsin Yazıcıoğlu'nun adının verilmesi nedeniyle bir plaket takdim etti.  
 

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN