23.04.2017 18:31

ESKİŞEHİR İL YÖNETİMİNDE GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

İl Başkanı Eczacı Hamdi Salim Uzunoğlu Başkanlığında toplanıp, Eskişehir’e hizmet için görev dağılımı yaparak Bismillah dedi.
 
ESKİŞEHİR İL YÖNETİMİNDE GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU
İl Başkanı Eczacı Hamdi Salim Uzunoğlu Başkanlığında toplanıp, Eskişehir’e hizmet için görev dağılımı yaparak Bismillah dedi.

 

BBP il Başkanı Ecz.Hamdi Salim Uzunoğlu, toplantıda parti içi konuların yanı sıra Eskişehir de gördükleri eksikler ve yapılması gerekenler içinde yapılacak çalışmalar üzerinde de duruldu. 

 

Görev dağılımının yanı sıra, ilçelerde yeni ve dinç teşkilatlanmaların oluşturulması, partiyi Eskişehir’de çok daha ileriye taşıyacak çalışmalar yapılması için projelerin hayata geçmesini kararlaştırıldı.

Partinin Eskişehir için çalışmaları konusunda ise kamu kurumları, belediyeler ve siyasi partilerle ile iş birliği, Eskişehir halkının öncelikli sorunlarının tespiti için öğrenci, işçi, mamur ve emeklilerin sorunlarını dinleyerek meselelerin tespiti ve çözümleri, halkın sorunlarının yetkililere ulaştırması ile Eskişehirspor’a destek gibi başlıklar belirlendi.  

 

Toplantıda ayrıca, yeni yönetimin ilerleyen günlerde basın temsilcileri ile buluşarak yeni yeni yönetimde yer alan yöneticilerin ve parti projelerin detaylarını basına ve kamuoyuna tanıtılması kararına varıldı.

Büyük Birlik Partisinin yeni kongresi sonrası seçilen yönetimi içinden görev Alan isimler ve görevleri şu şekilde oluştu.

 

BBP Eskişehir İl Başkanı Ecz. Hamdi Salim Uzunoğlu;

 

BBP Eskişehir İl Sekreteri Nurettin Aktepe;

 

BBP Eskişehir İl Muhasibi Mustafa Küçüker;

 

 

BBP Eskişehir İl Bşk. Yrd. Teşkilatlanma-Yer.Yön. Osman Yılmaz;

 

 

BBP Eskişehir İl Bşk. Yrd. Basın-Kamu, İbrahim Hüsrev Destici;

 

 

BBP Eskişehir İl Bşk. Yrd. Kültürel Sosyal işler, Ömür Esir;

 

 

BBP Eskişehir İl Bşk. Yrd. Halkla İlişkiler, Kasım Damlar;

 

 

BBP Eskişehir İl Bşk. Yrd. Seçim İşleri, Emre Bakırel;

 

 

BBP Eskişehir il Bşk. Yrd. ARGE, Salim Tarım;

 

 

BBP Eskişehir Kadın Kolları, Aliye Kocabaş;

 

 

BBP Eskişehir Gençlik Kolları, Mustafa Aytekin

 

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN