03.01.2019 14:41

İSTANBUL'UN 39. İLÇESİNDE ADAYLARIMIZ MEVCUTTUR.

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul İl Başkanımız Yaşar Sayan, "İstanbul’un 39 ilçesinde adaylarımız mevcuttur" dedi.


İstanbul İl Binasında basın toplantısı düzenleyen Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul İl Başkanımız Yaşar Sayan şunları söyledi:

Değerli Basın Mensupları;

Genel Başkan Yardımcılarım , Mkyk üyelerim, İlçe Başkanlarım , teşkilatlarımızın değerli mensupları hepinizi saygıyla selamlarım.

Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Teşkilatı olarak, Genel Merkezimiz tarafından belirlenen tarihlere uygun olarak , aday adayı belirleme faaliyetlerinde bulunduk.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Aday adaylığı ve İlçe Belediye Başkan Aday adaylığı ile ilgili bizler faydalı olacağına inandığımız kişilere teklif götürdüğümüz gibi, ilçelerimizden veya kendileri tarafından bizzat aday adaylığı talebinde bulunan arkadaşlarımız da oldu.

Aday adaylarımızın ön değerlendirmesi İstanbul İl Teşkilatımız tarafından yapılarak evrak eksiklikleri olanların evrakları tamamlattırılarak aday adaylarımızın dosyaları tekamül ettirilmiştir.

Bu hafta sonu gerek Büyükşehir Belediye Başkan Aday adaylarının , gerekse İlçe Belediye Başkan Aday adaylarımızın dosyaları Genel Merkezimize arz edilecektir.

Genel Merkezimizin de uygun göreceği yakın bir tarihte, İstanbul’un nezih bir yerinde adaylarımızın tanıtımı yapılacaktır.

Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Teşkilatımıza iddialı adaylar müracat etmişlerdir.

Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için gerek partimizin çeşitli kademelerinde görev yapmış İstanbul sevdalısı, ehliyet ve liyakat sahibi arkadaşlarımız olduğu gibi teşkilat dışından da müracat etmiş aday adaylarımız mevcuttur.

İstanbul’un 39 ilçesinde adaylarımız mevcuttur.
Özellikle; Ataşehir, Bahçelievler, B.Çekmece, Kartal, Maltepe, Üsküdar’da iddialı adaylarımız bulunmaktadır.

Ayrıca; Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Eyüp Sultan, K.Çekmece , Sarıyer, adaylarımız bu ilçelerde seçildiğinde hizmet edebilecek ehliyet ve liyakat sahibi arkadaşlardır.

Kadıköy, Sultanbeyli Belediye Başkan Aday adayı arkadaşlarımız uzun bir süredir seçim çalışmalarına devam etmektedirler.

Bizim Yöneteceğimiz İstanbul’da ;
Ahlak ve Adalet hakim olur.
Şehir tarihiyle, kültürüyle ve doğasıyla barışık olur.
Şehirde oluşan rant, İstanbulluların hizmetine sunulur.
Şehrin büyütülmesi değil, şehirde mutlu ve huzurlu yaşam öncelenir.
İmar, trafik, ulaşım sorun olmaktan çıkar.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN