25.10.2018 09:34

KOCAELİ İL BAŞKANIMIZ ATANDI

İl Başkanlığına atanan Eyüp Arıcan'ın yetki belgesini Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Yelis ve Osman Tüfekçi takdim etti.

Kocaeli İl Başkanlığımızın ataması törenle gerçekleşti. Yeni atanan İl Başkanımız Eyüp Arıcan’a yetki belgesini Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Yeliz ve Osman Tüfekçi takdim etti.

 Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Yeliz, “Büyük Birlik Partisi olarak Türk siyasetinde bulunduğumuz günden bu yana Türk Devletinden yana yarınlara yönelik bu devletin huzuru refahı güzelliği notasında hareket eden, vatanseverliği, muhafazakarlığını ispat etmiş bir partiyiz. Bu bayrağı en üst noktaya taşıyacak olan yeni yönetim kurulu ve il başkanımızın devir teslim törenini yapmak üzere bir araya geldik. Bizler Büyük Birlik Partisi olarak milliyetçiliği, muhafazakarlığı en güzel şekilde meczetmiş bir siyasi partiyiz. Türk milletinin mayası çimentosu olma görevini üstlendik. Devletimizin bekasını, milletin huzur ve refahını belirleyen bir parti olduk” ifadelerini kullandı.

HIZLI BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDEYİZ

Konuşmasının devamında Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Yeliz, “Dünyada hem ekonomik hem siyasi hem askeri anlamda büyük bir mücadeleyi hep birlikte seyrediyoruz. Bu mücadele 100 yıllık bir dönem sonrasında ülkemizi tehdit eder bir duruma gelmiştir. Bu anlamda bizler Büyük Birlik Partisi olarak partimizin ve ak partinin oluşturduğu cumhur ittifakının daha da devam etmesinin inancı içerisindeyiz. Bugün andımız üzerinden yapılan tartışmalar milletimizin değerlerini çatışma durumuna getirmek isteyenler için ortam oluşturmuştur. Biz BBP olarak Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde her türlü hazırlığımızı yapmış o günün adaylarını belirleme noktasında hızlı bir çalışma içerisindeyiz. Mart ayındaki yerel seçimlerde adaylarımızla üreteceğimiz hizmetleri burada yaşayan insanların huzurunu düşünerek hareket edeceğiz” dedi.

İZİNDEN GİDECEĞİZ

 İl Başkanımız Eyüp Arıcan ise konuşmasında, “Beni bu onurlu göreve layık gören dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu görev onurlu olduğu kadar çileli ve meşakkatli bir görevdir. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinden gitmek ilk görevimiz olacaktır. Yapılan yanlışlıkların karşısında olacağımız kesindir. Bugüne kadar partimiz ve davamız adına hizmet eden her ferde şükranlarımı sunuyorum. Kocaeli’de en kısa sürede teşkilatlanıp il ve ilçelerimizi teşkilatlandırıp kongremizi gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN