28.08.2017 19:24

KOCAELİ'DE BAYRAMLAŞMA; 2. GÜN

Kocaeli'de Teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren BBP’nde bayramlaşma programı belli oldu. İkinci günü il binasında bayramlaşacak olan partililerimiz ardından Kent Bayramlaşmasına katılacak

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Teşkilatı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Önceki akşam tüm ilçe başkanları ile bir araya gelen BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, gündemi değerlendirdi, teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi aldı. İlçe teşkilatlanmasını tamamladıklarını ifade eden Duyar, “Bundan sonra ilçelerde kadın kolları ve gençlik kollarını kuracağız. Kocaeli’nin en kılcal damarlarına kadar vatandaşlarımız ile buluşacağız. Tertemiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun evlatları burada. Demokratik, ülkemize hizmet isteyen herkesi BBP üzerinden siyaset yapmaya davet ediyorum” dedi.


D-100’DE ÖNLEM ALINMALI
Kent sorunlarına değinen Duyar, “Kandıra’da geçtiğimiz günlerde kazalar oldu. Yolda bazı hatalar var. İstatistik olarak emniyette yer alıyor. Tatil dönemine giriyoruz. Olası bir facia ile karşılaşmadan sorun çözülmeli. İzmit geçişinde D-100’deki kamyonlar ve özellikle limana araç taşıyan tırlar büyük tehlike arz etmektedir.  Geçtiğimiz günlerde biliyorsunuz kaza oldu. Can kaybı yaşanmadı. Ama can kaybı ile karşılaşmamak için yoğun olan saatler üzerinde bunların D-100’ün dışına taşınması gerektiğini düşünüyorum. Daha önce de söyledim yine söylüyorum önlem alınmalı” dedi.


BAYRAMLAŞMA İKİNCİ GÜN
Duyar bayramlaşma programının da belirlendiğini ifade ederek “Bayramın ikinci günü saat 13.00’de il binasında bir araya geleceğiz ve partililerimiz ve vatandaşlarımızla bayramlaşacağız. Ardından da saat 14.00’de yapılacak olan Kent Bayramlaşmasına katılacağız. Bu arada tüm ilçelerimizde arkadaşlarımız bayramlaşma programına katılacak. Tüm ilçelerde bayramın ikinci günü saat 11.00’de ilçe başkanlarımızın ve partililerimizin katılacağı bayramlaşma programları olacak. İlçelerde ilçe başkanlarımız ilçe protokolünün düzenleyeceği bayramlaşma programlarına iştirak edecek” dedi. 

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN