30.08.2017 18:15

"MUHSİN YAZICIOĞLU HAYRATI AÇILDI"

Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu adına, Afrika'nın su kuyusu olmayan bir köyüne hayrat yapıldı.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sultangazi İlçe Teşkilatı, Nijer’in başkenti Niamey’e bağlı Barakada Köyü’nde şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu anısına içme suyu kuyusu açtı.

BBP İl Başkan Yardımcısı ve 2. Bölge Başkanı Mustafa Ceyhun, BBP Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün ve Yönetim Kurulu Üyelerinin destekleriyle Nijer’e bağlı Barakada Köyü’nde ‘Muhsin Yazıcıoğlu Hayratı’ faaliyete geçti. Açılan su kuyusundan onlarca insan faydalanacak. İçme suyu kuyusunu kullanmaya başlayan yöre halkı, kendilerine bu imkânı sağlayan BBP’lilere hayır dualarında bulundular. Hayratın açılışına Büyük Birlik Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çimen’de katıldı.

BBP Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün, ‘Muhsin Yazıcıoğlu Hayratı’nda emeği geçen İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ceyhun, İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Gün, “Biz şehit Liderim Muhsin Yazıcıoğlu’nu davamızda, gönlümüzde, hayatımızda, çalışmalarımızda yaşatmaya devam ettireceğiz.” dedi.

TEŞEKKÜR EDERİZ

Öte yandan; Büyük Birlik Partisi olarak; Şehit Liderimiz Muhsin Başkanımızın Ruhaniyeti ve hayratı için yaptırılan kuyu Çeşme'sinin açılışının bizzat yapımı ve açılımı için Nijer ve Niamey'e giden Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Çimen ve Murat Çağlar kardeşimize; Maddi desteklerini esirgemeyen çok değerli hayır sahibi dostlara 2. Bölge Başkanı Mustafa Ceyhun'a Sultangazi ilçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz'a teşekkür ediyoruz.

Biz şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu Davamızda, gönlümüzde, hayatımızda, hayır üzere çalışmalarımızda yaşatmaya devam ettireceğiz. İnşallah. Şehidimizin Ruhu için El FATİHA. "

 

Açılış ile alakalı görüntüye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.eminhaber.org/muhsin-yazicioglu-hayrati-acildi.html

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN