15.05.2018 20:44

"RABBİM, RAMAZAN-I ŞERİFTE CÜMLE ÜMMET-İ MUHAMMEDİ RAHMETİNDEN MÜSTEFİD EYLESİN"

Genel Başkanımız Mustafa Destici, yarın başlayacak Ramazan ayı nedeniyle mesaj yayımladı.
Genel Başkanımız Mustafa Destici; "Bireyler ve toplum olarak huzura, sevgiye, saygıya, yardımlaşmaya, birbirimizi anlamaya ihtiyacımız var. Ramazan ayını bu bakımdan önemli bir fırsat olarak görmeli ve çok iyi değerlendirmeliyiz" dedi.

Büyük Birlik Partimizin Genel Başkanı Mustafa Destici'nin mesajı şöyle: "Dileğimiz ve duamız odur ki; bu mübarek ay, manen büyük sıkıntılar içerisinde olan insanlığın, oluk oluk kanı akıtılan Türk-İslâm dünyasındaki soydaşlarımızın ve dindaşlarımızın, zulüm ve soykırımdan kurtulmalarına ve ümitlerinin artmasına vesile olsun. Yine dileğimiz ve duamız odur ki tüm inananları müşterek bir düşünce ve değerlerde buluşturan Ramazan ayının barış ve hoşgörü iklimi daim olsun. Bu rahmet ayının tüm nimetleri sadece Ramazan günleriyle sınırlı kalmasın. Yaşamımızın her döneminde ve tüm münasebetlerimizde yaşatılsın."

Mesajında, bütün dünyanın, sosyal yardımlaşmaya büyük önem veren, sosyal dayanışma müesseselerini destekleyen, barış, kardeşlik ve hoşgörü dini olan İslam'dan öğreneceği çok şey olduğunu ifade eden Genel Başkanımız Destici, "Ramazan-ı Şerifimiz mübarek olsun. Rabbim cümle Ümmet-i Muhammed'i rahmetinden, bereketinden ve mağfiretinden müstefid olanlardan eylesin. Bu mübarek ay'ı Türk ve İslâm coğrafyalarındaki kanın, gözyaşının, zulmün, sömürünün durmasına vesile kılsın. Birliğimizi, dirliğimizi daim etsin. Bu duygu ve düşüncelerle partim ve şahsım adına; aziz milletimizin, soydaş ve dindaşlarımızın kutlu ramazan ayını tekrar tebrik ediyorum. Ramazan ayının, Türk Dünyası'na, İslâm alemine bilhassa Filistin'de, Doğu Türkistan'da zalimler yüzünden gözyaşı döken kardeşlerimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesi ,bütün müminlerin tevbelerinin ve dualarının kabul edilerek arınma ve affedilmelerine vesile olmasını " dileğinde bulundu.
E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN