22.03.2018 13:13

ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU ŞEHADETİNİN 9.YILINDA ANILIYOR..

KARABULUT, “YAZICIOĞLU ÖMRÜNÜ, MİLLETİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNE ADADI"

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut yaptığı açıklamada, 2009 yılında 5 arkadaşı ile birlikte Helikopterin düşmesi sonucu vefat eden eski genel başkan Muhsin Yazıcıoğlu için ‘anma töreni’ düzenlendiğini bildirdi.

Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde bir suikast sonucu ‘Hakk’a yürüyen’ 5 arkadaşının ‘Şehadetlerinin’ 9 .yıldönümünde' tüm Türkiye genelinde 'Anma Günü'nün 25 Mart pazar günü Tacettin Dergahı'nda başlayacağını belirten BBP Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut, " Ömrü boyunca birlik ve beraberliği her şeyin üstünde tutan, ülkemiz ve Türk Milleti için önemli hizmetlerde bulunan değerli gönül ve siyaset adamı Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 yol arkadaşını şükran, minnet ve ihtiramla bir daha yad edeceğiz. Şehitlerimize bir kez daha Cenab-ı Allah'tan rahmet camiamıza, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı dileklerimi bildiriyorum" dedi.

Şehadetinin 9. Yılında ‘Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu Hasretle Yad Ediyoruz“ bilboard ilanları ayrıca, Ankara’nın en işlek caddelerine asılan pankart, raket, döviz ve afişlerle düzenlenen etkinliklerin duyurusunun yapılmaya başlandığını belirten Karabulut, Şehit liderin medfun olduğu Tacettin Sultan Dergahı’nda 25 Mart pazar günü kılınacak sabah namazının ardından, saat:11.00'da Yazıcıoğlu'nun kabri başında ailesinin de hazır bulunacağı ortamda Kur'an Tilaveti ve dualarla 'anma gününün' başlayacağını söyledi.

Karabulut, "Yurtdışı ve Türkiye’nin muhtelif yerlerinden gelen BBP’liler, Alperenler ve vatandaşlara Öğlen yemeğinin verileceği 'organizasyon 30 Mart cuma günü saat 19.00 'da, Ankara Ticaret Odası kongre salonunda, “Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu Hasretle Yad Ediyoruz temalı toplantı ile devam edecek“dedi.


 

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN