Çokluk içinde Birlik Siyaseti, baskıcı bir iktidar aracı olarak değil; teklif ve izah edici bir ikna aracı olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, Türk Milleti'nin çıkarlarını korumak adına 'Çokluk içinde birlik' prensibi mucibince, her türlü siyasi görüş ve kavrayış biçimini meşru ve makul kabul ediyoruz. Çoğunluğun yönetme hakkına saygı duyarak, herkesi kucaklayan çoğulcu demokrasi anlayaşını hayata geçireceğiz._

GÖREVLENDİRMELERİN SONA ERMESİ HAKKINDA

Sayın Başkanlık Divanı/MKYK Üyemiz, 

 

Başkanlık Divanımızda alınan karar doğrultusunda Türkiye geneli ve yurtdışı teşkilatları seçim hazırlığı ve siyasi faaliyetler kapsamında 17 bölge tespit edilerek, bu bölgelere Divan ve MKYK üyelerinden oluşan sorumlular atanmıştı. Divan ve MKYK üyelerimizin bu görevlendirmeleri ve sorumlulukları yeni bir görevlendirme yapılıncaya kadar sonlandırılmıştır.  

 

Sorumlu olduğunuz bölgelerde ve illerde teşkilatlarımıza ve partimize yaptığınız katkı ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, selam ve saygılarımı sunarım

Üzeyir TUNÇ

Genel Sekreter

Benzer Haberler
Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin 2023 yeni yıl mesajı.

Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin 2023 yeni yıl mesajı. konusu hakkında herşey için haberimizi okuyun.

Devamı..
ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ŞEHADETİYLE İLGİLİ SORUŞTURMA DOSYASINA DAİR AÇIKLAMA

ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ŞEHADETİYLE İLGİLİ SORUŞTURMA DOSYASINA DAİR AÇIKLAMA konusu hakkında herşey için haberimizi okuyun.

Devamı..
AYNI AŞKLA, AYNI İMANLA, AYNI DÜRÜSTLÜKLE, DOĞRULUKLA, YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

AYNI AŞKLA, AYNI İMANLA, AYNI DÜRÜSTLÜKLE, DOĞRULUKLA, YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ. konusu hakkında herşey için haberimizi okuyun.

Devamı..